Sportowe prezenty. Czy to jest dobry pomysł?

Zbliża się kolejna okazja w rodzinie lub u dzieci znajomych, a Ty nie masz pojęcia, co kupić na prezent? Nie przejmuj się! W artykule przedstawimy kilka pomysłów na sportowe podarunki dla dzieci. Czemu sportowe? Ponieważ to zazwyczaj prezent idealny: nie tylko spodoba się dziecku, ale i rodzicom, a dobrze dobrany, może być dobrym początkiem nowej pasji lub zachęceniem do kontynuowanie tej, która ostatnio trochę się zakurzyła. Jakie propozycje mamy do wyboru?

Sportowe prezenty – dobry pomysł na prezent dla dziecka

Bramki piłkarskie, hulajnogi, rowerki biegowe – prezenty sportowe dla dzieci to jeden z najlepszych pomysłów na urodziny czy święta Bożego Narodzenia. Kiedy dziecko dość już ma misiów, plastikowych figurek i innych wymyślnych zabawek, prezent, który zachęci go do sportu, jest na wagę złota. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy dzieci i młodzież spędzają coraz mniej czasu na dworze, a coraz więcej przed ekranami.

Pomysły na sportowe prezenty dla dzieci

Zegarek sportowy

Zegarki sportowe nie są w tej chwili drogie, a mają wiele funkcji. Licznik kroków, stoper, minutnik i inne funkcjonalności związane ze sportem to jedno. Rodziców na pewno ucieszy też GPS oraz możliwość połączeń telefonicznych. Bez internetu i gier, jak to ma się w przypadku smartfonów i tabletów.

Karnet na zajęcia

Karnet na zajęcia lub po prostu wykupienie pojedynczych zajęć np. ze wspinaczki, tańca czy jazdy konnej może być wspaniałą przygodą, a może być też pasją na dłużej. Taki zakup to świetny pomysł na prezent-przeżycie, które dla dzieci są bezcenne – pozwalają zdobywać im nowe doświadczenia, rozszerzać zainteresowania, odkrywać swoje możliwości.

Bramki piłkarskie

Bramki piłkarskie to świetny pomysł na prezent dla wszystkich dzieci, które mają własny ogród. Po sezonie nie zajmują wiele miejsca na strychu czy w garażu, a przez cały sezon mogą pozwolić na rozegranie wielu wspaniałych piłkarskich spotkań – zarówno w gronie rodzinnym, jak i z kolegami i koleżankami z przedszkola czy szkoły.  Bramki piłkarskie to tylko jeden pomysł – grać można przecież w kosza, w siatkówkę czy w badmintona. 

Rowerki biegowe i hulajnogi dla maluchów

Rowerki biegowe i pierwsze hulajnogi to super prezent sportowy dla małych dzieci. Jeśli myślałeś, że takie podarunki to tylko dla starszaków – myliłeś się! Choć małe dzieci nie trzeba zachęcać do ruchu (a czasem wręcz przeciwnie), zabawy ruchowe świetnie wpływają na ich rozwój, a do tego ułatwiają np. w przyszłości przesiadkę na prawdziwy, pełnowymiarowy rower.

Akcesoria sportowe do domu

Mata do przewrotów do pokoju dziecięcego, hula-hop, ściągacze na ręce i stopy, a nawet uchwyty do zrobienia ścianki wspinaczkowej – po rozmowie z rodzicami, można wybrać dziecku do pokoju akcesoria, którymi będzie mogło się bawić nawet cały rok! Pamiętaj, że jeśli masz wątpliwości, zawsze warto zapytać rodziców. To może rozwiać naprawdę sporo wątpliwości 😉 

A może sporty wodne?

Dziecko lubi pływać? A może co roku jeździ nad jezioro czy morze, a do tego dość często odwiedza z rodzicami basen? Jeśli tak, dobrym pomysłem na prezent mogą być okulary, czepki czy deski do pływania. Oczywiście obok karnetu na basen czy zajęć z nauki pływania dla dzieci.

Szukasz akcesoriów sportowych na prezent dla dziecka? Zobacz do sklepu internetowego Shoperly. Wielkim powodzeniem cieszą się przede wszystkim bramki piłkarskie. Link? Zobacz na https://shoperly.pl/pl/bramki-pilkarskie-dla-dzieci-285/

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W smaku wino włoskie Prosecco jest przyjemnie odświeżające, co czyni…