Springfield Nowa Kampania Świąteczna

#TheGiftBox przynosi same niespodzianki w czasie Świąt

Mario Casas, Dalianah Arekion i Óscar Casas razem w najnowszym modowym filmie SPRINGFIELDA.

Ambasadorami najnowszej kampanii marki zostali : Top Modelka światowej sławy Dalianah Arekion i dwóch przystojnych, hiszpańskich aktorów-bracia Mario Casas i Oscar Casas.

springfield-nowa-kampania-swiateczna-3

Na zdjęciu  ambasadorowie Świątecznej kampanii #TheGiftBox marki Springfield. Od lewej: Óscar Casas, Dalianah Arekion and Mario Casas

 

Springfield, hiszpańska marka casualowej odzieży dla mężczyzn i kobiet, nakręciła w Madrycie film do kampanii Świątecznej #TheGiftBox. Mario Casas, znany hiszpański aktor, który skradł serca fanów na całym świecie, poraz kolejny został gwiazdą modowej etiudy. Towarzyszy mu baskijska piękność, modelka Dalianah Arekion, która stała się twarzą damskiej kolekcji w tym sezonie. Ostatnim specjalnym gościem, który wziął udział w projekcie, został młodszy brat Mario Casas’a. Obaj po raz pierwszy w życiu spotkali się razem na planie.

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy tak wspaniałą obsadę, dzięki której kampania nabiera charakteru i trafia do szerokiej rzeszy odbiorców w różnym wieku. Reprezentują oni różne pokolenia wpisujące się w target marki. Łączy ich pozytywna energia i ciekawe charaktery”- opisuje Springfield “Ich osobowości świetnie odzwierciedlają role przez nich grane, a scenariusz nawiązuje do życia codziennego i zwyczajnych sytuacji, co przyczynia się do budowania więzi z odbiorcami”.

Springfield przekonuje, że zamysł współpracy z braćmi ma na celu dotarcie do obu pokoleń klientów marki i pozwala nadążyć za dorastaniem tego najmłodszego grona. Różne etapy życia, ale to samo podejście do mody jako wygodnej, casualowej formy ekspresji swojego stylu. Ponadto, dzięki tej współpracy, marka podkreśla jak ważne są wartości rodzinne w codziennym życiu. Dalianah Arekion, obecnie topowa modelka w Hiszpanii, która działa także międzynarodowo, wprowadza żeński element do kampanii. Dalianah reprezentuje nowoczesne, pewne siebie kobiety, które lubią bawić się modą i robią to w absolutnie naturalny sposób.

Wiele niespodzianek pojawi się podczas tej kampanii, a największą z nich ma być tytułowy #TheGiftBox – czyli ogromne prezentowe pudło, które skrywa w sobie wspomnienia i oczekiwania świąteczne. Zostanie ono odpakowane przez trójkę ambasadorów. #TheGiftBox odsłoni również kolejnych znakomitych gości kampanii…

To pierwszy raz gdy Dalianah Arekion bierze udział w  takim modowym projekcie i jednocześnie pierwszy raz możemy zobaczyć razem w akcji braci Casas.

Mario zapewnia: “Drugi raz zostałem zaproszony do współpracy z marką Springfield i to jest dla mnie wspaniały czas. Czerpanie przyjemności z pracy to coś, co w życiu jest naprawdę ważne.   Dodatkowo trafiłem na fantastyczny zespół ludzi. To wszystko według mnie, to części składowe wyrażające ducha marki”

Dalianah Arekion, komentuje, że tego typu kampania z filmem modowym to  coś, czego jeszcze nigdy w życiu nie robiła. Możliwość pracy z profesjonalistami takimi jak Mario i jego brat jest dla niej bardzo ekscytująca. Zawsze interesowała się aktorstwem i teraz właśnie ma szansę nauczyć się czegoś od najlepszych.”

Óscar Casas bardzo emocjonalnie wyraził się o projekcie: “Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę współpracować z Mario oraz poznać nowych ludzi. To ogromny krok na przód dla mnie. Wspaniale jest spróbować swoich sił w modelingu!” Na prawdę super!!

Film modowy #TheGiftBox będzie miał swoją premierę w listopadzie w Hiszpanii oraz krajach, w których marka Springfield jest obecna. Kampania pojawi się w prasie i internecie.

Kolejne informacje już wkrótce:)

 

SPRINGFIELD

#THEGIFTBOX

 

 

CREDITS:

Talents: Dalianah Arekion, Mario Casas and Óscar Casas

Director: Carlos Luque

Production: Novela

Campaign Photographer: Eduardo García

Lifestyle and social media photographer: @danipaperboat

 

 

Marka SPRINGFIELD

 

The Springfield chain has 907 stores in 63 countries and it belongs to Cortefiel Group, a leading company within the fashion industry with a commercial network of more than 2.095 stores distributed across 89 countries through its five chains: Cortefiel, Pedro del Hierro, Springfield, Women´secret and Fifty Factory.

 

www.myspringfield.com

www.facebook.com/Springfield

http://instagram.com/springfieldmw

www.youtube.com/canalspf

 

 

Share