Spróbuj potraw z całego świata podczas Dzikiej Uczty!

Od kilku lat uliczne jedzenie cieszy się rosnącą popularnością. Z pewnością przyczyniają się do tego wyjątkowe smaki i oryginalne dania, których próżno szukać w innych miejscach. Na co masz dziś ochotę? Coraz większym zainteresowaniem cieszy się także Zlot food trucków i restauracji Dzika Uczta (www.dzikauczta.pl), którego kolejna edycja odbędzie się już w dniach 22 i 23 października w klimatycznej Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3. To doskonała okazja, aby w jednym miejscu spróbować różnych dań i kuchni z całego świata. Dzika Uczta będzie częścią wielkiego festiwalu #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl).

WSTĘP BEZPŁATNY NA WSZYSTKIE WYDARZENIA

Zawsze możesz liczyć na nowe smaki!

Ideą zlotu jest promowanie ulicznego jedzenia. W wydarzeniu udział wezmą wyselekcjonowane food trucki i restauracje, które dobierane są pod kątem jakości oraz różnorodności oferowanych dań, które zabiorą Was w kulinarną podróż dookoła świata. Oprócz znanych stałym bywalcom zlotu gastrowozów, pojawią się także nowości z pysznymi potrawami.

Jaką kuchnię lubisz najbardziej?

Podczas dwóch dni przepysznej zabawy smakami poznacie kuchnię wietnamską, brytyjską, indyjską, amerykańską, bałkańską, portugalską, włoską, grecką, turecką, meksykańską. Do świeżego jedzenia warto dodać przygotowaną na Waszych oczach lemoniadę. Uzupełnieniem posiłku może być także wino z różnych stron świata, a także coś mocniejszego. Smakosze wykwintnej kawy i ciekawej herbaty także znajdą coś dla siebie. To wszystko w jednym miejscu i w otoczeniu ludzi, którzy jak Ty uwielbiają zjeść.

Dla wegan i wegetarian

Podczas Dzikiej Uczty znajdziecie także pyszne dania dla wegan i wegetarian.

Korzystaj póki możesz tylko w ten weekend!

Wypróbuj dań, których smaków do tej pory nie znałeś. Kto wie, być może na dobre zagoszczą w Twojej kuchni. Wyrób sobie własną opinię na temat nowych potraw. Rozsmakuj się w nowych daniach. Weź ze sobą rodzinę i przyjaciół. Spotkajmy się tam razem.

Masz ochotę na deser?

Doskonale! Podczas festiwalu #KupujŚwiadomie odbędzie się także Festiwal słodkości, kawy  i czekolady Słodko Gorzko, podczas którego będziecie mogli kupić ciasta, ciasteczka, desery pełne owoców, aksamitne czekolady, wyśmienite praliny. A do tego doskonałe baklawy, chałwę, rahatłukum, wyjątkowe cukierki i wiele innych smakowitości. Uzupełnieniem będą pyszne pasty z różnorakich orzechów, a także miody w niecodziennym wydaniu.

#KupujŚwiadomie

To kolejna edycja organizowanego od kilku lat, wyjątkowego festiwalu, którego ideą jest zwrócenie uwagi na zachowania konsumenckie. Organizatorzy festiwalu propagują rozsądne i przemyślane zakupy, zachęcając do wsparcia rodzimych wystawców, rękodzielników i twórców, co w obecnych czasach nabiera szczególnego znaczenia.

To co? Widzimy się na pysznej Dzikiej Uczcie?

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/2024355391081353

www.kupujswiadomie.pl

www.dzikauczta.pl


Kiedy?
22-23 października w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Dziką Ucztą odbędą się również:

Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/2093445790841788

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/5459792797449030

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/449692726940503

Zielono Mi – targi roślin, kwiatów i dekoracji

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/1289306901609681

Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji

www.targiplakatuiilustracji.pl

www.facebook.com/events/597262148457551

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Dzika Uczta, Słodko Gorzko, Fashion Meeting, Natural Beauty, Zielono Mi, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wiele domów i mieszkań boryka się z problemem drobnoustrojów, grzybów…