Stachowicz Ready To Wear – więcej niż akcesoria

Stachowicz Ready To Wear

Miejski styl, limitowana produkcja, multifunkcjonalność. To cechy pewnej berlińskiej marki z polskimi korzeniami. Poznaj Stachowicz Ready To Wear – modowe akcesoria, dzięki którym wyrazisz siebie i przy okazji… pomożesz innym.

Stachowicz Ready To Wear to marka akcesoriów modowych premium, idealnych do codziennego użytku. Projektantem marki jest Łukasz Stachowicz, absolwent krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Jego pierwsza kolekcja ubrań – „Lamperia” – zdobyła tytuł Kolekcji Roku podczas Cracow Fashion Awards 2011, natomiast drugą kolekcję projektanta „Robinson” na sezon wiosna-lato 2012, można było zobaczyć podczas Off Out of Schedule na Fashion Week Poland 2011. Projektant na co dzień mieszka w Berlinie, skąd czerpie wiele inspiracji. Chociaż jego marka odzieżowa swoje pierwsze kroki stawiała w Polsce, to obecnie w Berlinie właśnie działa najprężniej.

Stachowicz Ready To Wear – troska o ludzi, troska o naturę

Stachowicz Ready to Wear to coś więcej niż świetny i funkcjonalny design. Od 2018 roku marka należy do inicjatywy „FairCommerce”, dzięki czemu możesz mieć pewność, że każda szwaczka (wszystko szyte jest w zaprzyjaźnionej szwalni w Krakowie) otrzymała za swoją prace odpowiednie wynagrodzenie. Filozofią marki jest bycie fair  – w stosunku do każdego!

Produkcja wszystkich dodatków odbywa się w limitowanych seriach, a przez wzgląd na środowisko unikana jest nadprodukcja. Ponadto, kolekcje akcesoriów z jeansu – plecaki, nerki, muszki – wykonywane są z jeansu z upcyclingu. Co więcej, każdy z tych jeansowych dodatków jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. W zeszłym roku marka wprowadziła również maski na twarz z bawełny z upcyclingu oraz z ekologicznej bawełny satynowej z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

Warto też wiedzieć, że kupując poprzez oficjalny sklep online można nieść pomoc innym. W jaki sposób? Otóż, prawie od samego początku swojego działania marka Stachowicz Ready To Wear współpracuje z fundacją „Dzieci Afryki”, która odpowiada za budowanie studni z wodą pitną w Afryce. Z każdego sprzedanego produktu 1% dochodu zostaje przekazane na rzecz fundacji.

Stachowicz Ready To Wear – codzienne modowe akcesoria, dzięki którym wyrazisz siebie!

W ofercie marki znajdziesz wyjątkowe i funkcjonalne akcesoria modowe, idealne do codziennego użytku. Nie ważne czy prowadzisz aktywne życie w dużym mieście, wybierasz się na piesze wycieczki, spacerujesz ze swoim psem, często spotykasz się z klientami, podróżujesz… Tutaj znajdziesz idealny dodatek dopasowany do swoich potrzeb – plecak, torbę czy nerkę – w którym się zakochasz i nie będziesz chciała się z nim rozstawać.  Wśród produktów nowej kolekcji królują wodoodporne plecaki, akcesoria z jeansu, wielofunkcyjne torby miejskie i wyjątkowe nerki, które w tym sezonie są prawdziwym hitem. Poza tym, znajdziesz tutaj piękne etui na laptopy i maski na twarz. Te modowo-lifestylowe akcesoria dostępne są w szerokiej gamie kolorów, materiałów i wzorów. Wszystko po to, byś z łatwością mogła wyrazić siebie i swój niezwykły styl.

Sprawdź szeroką ofertę marki Stachowicz Ready To Wear w sklepie online i wybierz coś dla siebie!

Instagram: https://www.instagram.com/stachowicz_rtw/

Facebook: https://www.facebook.com/stachowiczreadytowear

Autorka tekstu: Anna Piotrowicz

Share