STOP siwym włosom: zastosuj GR-7 Professional!

Siwe włosy to jeden z czynników, które wpływają w społeczeństwie na obniżoną samoocenę, zwłaszcza jeśli to siwe włosy w młodym wieku. Kompleksy z nimi związane leczy się na różne sposoby, najczęściej sięgając po farby. To jednak rozwiązanie chwilowe, a problem siwych włosów wraca jak bumerang. Aby skutecznie walczyć z siwieniem włosów, należy poznać genezę tego zjawiska i sięgnąć po odpowiednie preparaty. Informacji użyczył nam serwis gr-7.eu.

Siwe włosy, co robić?

Takie paniczne okrzyki sprzed łazienkowego lustra to dość częsta rzecz, nawet u ludzi, którzy dopiero przekroczyli 20 rok życia. Siwe włosy u kobiet są zdecydowanie gorzej odbierane niż u mężczyzn, co nie znaczy, że płeć silna siwienie włosów zawsze przyjmuje ze spokojem. Zastanawiamy się wówczas najczęściej jak zatuszować siwe włosy, szukamy preparatów koloryzujących możliwie najbardziej oddających naszą naturalną barwę włosów. Czy to jedyne rozwiązanie?

Siwienie włosów zachodzi w mieszku włosowym, który ukryty jest w skórze. Tam za kolor naszych włosów odpowiada melanina. Jej ilość oraz natężenie warunkują geny oraz higiena życia, jaką prowadzimy na co dzień. I o ile z odrobiną chęci i samozaparcia możemy poprawić ogólną kondycję zdrowotną naszego organizmu, o tyle na ciężko nam będzie wpłynąć na informacje zapisane w materiale genetycznym. Zastanawiasz się czy dotkną Cię siwe włosy w młodym wieku? Spójrz na swoich rodziców i dziadków, istnieje duża szansa, że u Ciebie sprawa potoczy się podobnie. Czy to wyrok. Zupełnie nie!

Fot. Efekty stosowania preparatu. Co na siwe włosy? GR-7 (!)

Płyn na siwe włosy GR-7 Professional – jak działa?

Jak dowiadujemy się od eksperta z gr-7.eu przedwczesne siwienie włosów nie musi być problemem, a wręcz można je odwrócić. I to bez używania środków koloryzujących z amoniakiem. Odpowiedzią jest preparat na siwe włosy GR-7 Professional, który działa na skórę głowy, a nie na powierzchnię włosa, jak popularne farby. Mieszanka wyciągu z polnych ziół działa stymulująco na komórki zawarte w skórze głowy, co powoduje produkcję melaniny. Im jej więcej, tym więcej pigmentu. Efekt? Siwe włosy wracają do swojego naturalnego koloru.

Fot. Efekty stosowania preparatu GR-7
Fot. Efekty stosowania preparatu GR-7

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional – jak wygląda kuracja?

To całkiem proste – preparat nakłada się na skórę głowy raz lub dwa razy na dobę. W tym czasie należy dbać o sen i dietę, odstawić używki, a także przez pierwszy tydzień należy starać się unikać mycia i suszenia głowy. To w zasadzie największa niedogodność w trakcie kuracji. Płyn na siwe włosy GR-7 nakłada się z tą częstotliwością przez około miesiąć, pierwsze efekty widać po około 7 dniach (dane potwierdzone przez międzynarodową jednostkę badawczą EUROFINS). Siwe włosy stają się płowe, później złote, a następnie powoli przybierają swoją naturalną barwę. Po miesiącu czasu efekt przywracania powinien być już zakończony. Od tego czasu, aby podtrzymać wysoki poziom melaniny i zatrzymać ponowne siwienie włosów, preparat GR-7 Professional należy nakładać raz na tydzień, najlepiej przed spaniem.

Płyn na siwe włosy GR-7 Professional jest dostępny w wielu salonach fryzjerskich i gabinetach trychologicznych w całej Europie, a więcej informacji na jego temat możecie znaleźć w na stronie gr-7.eu.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie pracy przy komputerze bez miseczki…