Straciłeś prace przez koronawirusa? Wypowiedzeni.pl – nowy portal dla poszukujących pracy!

wypowiedzeni.pl - dla poszukujących pracy

Ostatnie dni nie są łatwe dla wszystkich. Każdy z nas martwi się o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych. Z pracą czy prowadzeniem firmy bywa naprawdę różnie. Niektórzy poszli na zwolnienie na dziecko, inni mogą pozwolić siebie na prace zdalną w domu, a jeszcze inni pozostali bez środków do życia. Zamknięte zakłady, zwolnienia – każdego dnia, słyszymy o kolejnych problemach. Tym samym stres jaki nam towarzyszy w obecnych czasach jest niewyobrażalny. I tu powstała strona internetowa Wypowiedzeni.pl!

Dla poszukujących pracy w czasie koronawirusa

Jeśli otrzymałeś wypowiedzenie umowy, zwolniono Cie przez obecną sytuacje lub szukasz czegoś lepszego wejdź na www.wypowiedzeni.pl i zarejestruj się, wrzuć CV – resztę zrobią za Ciebie! Bezpłatnie!

Straciłeś prace przez koronawirusa? Wypowiedzeni.pl - nowy portal dla poszukujących pracy!

Na temat nowej strony wypowiedział się jeden z pomysłodawców i realizatorów – w krótkim wywiadzie dla portalu Feszyn.com

Skąd pomysł na stworzenie  strony wypowiedzeni.pl?

Szczerze? Pomysł pojawił się podczas kąpieli w wannie– to jedyne miejsce gdzie mając małe dziecko masz spokój (o ile nie wie, że tam jesteś). Na Messengerze mam grupę znajomych, a ostatnio tematem nr 1 jest gospodarka i sytuacja ludzi jak kurz opadnie. Pomysł wpadł od tak i gdyby nie współtwórca pewnie na pomyśle by się skończyło. Dymitr ma doświadczenie w rekrutacji podłapał ideę w mig i poszło.

Ile czasu minęło od pomysłu do realizacji?

5 dni – serwis był już gotowy, ale było za późno na udostępnienie.

Dla kogo jest stworzona strona?

Dla osób dotkniętych nagłą utratą pracy lub pogorszeniem warunków zawodowych w związku z epidemią koronawirusa. Oczywiście zarejestrować może się każdy nawet ten, któremu w głowie siedzi zmiana pracy. Mimo wszystko naszym celem nr 1 jest pomoc tym najbardziej dotkniętym obecnym czasem.

W jaki sposób działa ? Jak można z niej skorzystać?

Wystarczy wejść na www.wypowiedzeni.pl wypełnić formularz, załączyć CV i czekać na kontakt. Kontaktujemy się bezpośrednio z firmami, które szukają pracowników. Jeśli znajdziemy punkt styku pomiędzy stronami doprowadzamy do zapoznania i pozostawiamy do indywidualnych rozmów. Jesteśmy platformą do kojarzenia dwóch stron, nie zajmujemy się de facto całym otoczeniem rekrutacyjnym dając tym samym swobodę w kształtowaniu warunków pracodawcy i pracownikowi.

wypowiedzeni.pl
Krótki i przejrzysty formularz na wypowiedzeni.pl

Kim są jej twórcy?

Przemysław Serba realizujący swoje pasje i doświadczenie w obszarze zarządzania danymi i ryzyka operacyjnego. Z sukcesem wprowadza innowacyjne produkty na rynek, które zmieniają optykę wielu dziedzin gospodarki. Działa niestandardowo i pod prąd co daje mu przewagę rynkową.

Dymitr Cisar związany z obszarem HR prowadzący agencję zatrudnienia głównie obywateli Ukrainy w sektorze transportu. Pasjonat rynku, real time marketingu i jak już się zajmuje czymś nowym to angażuje 200% swoich możliwości

Przemysław Serba

Koniecznie zajrzyjcie na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/42339902/

Facebook: https://www.facebook.com/wypowiedzeni

Share