Stylowa Małgorzata Kożuchowska ponownie w kampanii OCHNIK

Polska marka kontynuuje współpracę z gwiazdą

Miłośnicy wyjątkowego stylu Małgorzaty Kożuchowskiej ponownie będą mieli okazję podziwiać gwiazdę w modnych stylizacjach opartych na produktach polskiej marki.

Aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej do jesiennej kampanii OCHNIK. Efektem są piękne zdjęcia wizerunkowe wykonane przez Marlenę Bielinską na ostatnim piętrze jednego z warszawskich wieżowców.

OCHNIKMalgorzata_Kozuchowska

Małgorzata Kożuchowska wystąpiła w czterech stylizacjach prezentujących asortyment marki.
W każdej z nich wyglądała olśniewająco. Czarny, dopasowany płaszcz wykonany z modnego połączenia skóry i nylonu oraz obcisłe skórzane rurki idealnie podkreślały nienaganną figurę gwiazdy. Równie zjawiskowo aktorka prezentowała się w beżowej tonacji, w eleganckim wełnianym płaszczu. Na planie towarzyszyło jej dwóch przystojnych modeli.

OCHNIK_wizerunek_Malgorzata Kozuchowska_4_small

Jesienna kolekcja marki OCHNIK to ciekawe połączenie dwóch kontrastów: wyrazistego rockowego stylu i niewymuszonej elegancji. Znajduję w niej trendy ze światowych wybiegów i najnowsze modowe zabiegi, takie jak rewelacyjna pikowana skóra. Kolekcja przekonuje bogactwem form i różnorodnością. Dodatkowo podoba mi się, że w tym sezonie OCHNIK zdecydował się na eleganckie płaszcze z otulających, ciepłych materiałów. Świetnie uzupełniają tradycyjną kolekcję skórzaną, w tym moje już ukochane skórzane koszule i spodnie – mówi Małgorzata Kożuchowska, która z marką OCHNIK, jako jej ambasadorka, współpracuje od początku 2014 r.

Zwiastun kolekcji OCHNIK jesień–zima 2015/2016 trafi do sprzedaży 31 lipca. Pełna kolekcja pojawi się w salonach już pod koniec wakacji.

materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Niejedna przyszła Panna Młoda marzy o tym, aby na swój…