Stylowy Business Look z marką EMOI  

Każda kobieta chce wyglądać dobrze bez względu na okoliczności. Szczególnie kobieta pracująca, która biega na biznesowe spotkania i musi zachować profesjonalny wygląd. Codziennie stojąc przed szafą, niejedna z Was zadaje sobie pytanie: jak wpasować się w narzucone z góry standardy, a jednocześnie zachować swój styl i czuć się komfortowo?

Mamy rozwiązanie na te modowe problemy każdej businesswoman – to kolekcja Business marki EMOI.

Marka EMOI została stworzona przez kobiety, by wspierać inne kobiety w ich codziennych modowych bolączkach. Jedną z nich jest właśnie biurowy dress code. Lookbook kolekcji Business powstał we współpracy z Martą Kaim – kobietą sukcesu, coachem ICF, mentorką, autorką trzech książek dla kobiet, m.in. „Jesteś ważna”. Marta Kaim stworzyła skuteczne programy, dzięki którym pomaga zbudować kobietom wewnętrzne i zewnętrzne bogactwo. Marta i jej działania zawodowe zainspirowały projektantki EMOI by stworzyć kolekcję, która ułatwi codziennie funkcjonowanie każdej z Was, a zwłaszcza tym kobietom, które w pracy muszą wyglądać elegancko.

W kolekcji Business znajdziemy proste i szykowne sukienki, koszule i spódnice, które dzięki subtelnym detalom nabierają bardziej modowego charakteru.

Subtelne wiązania, perły, printy, czy falbanki zdobią i dodają nowoczesnego szyku prostym w kroju ubraniom. Dodatkowo wpisują się najnowsze trendy poprzez intensywne kolory i dodatki. Od teraz możesz być i modna, i profesjonalnie ubrana w pracy.

Z kolekcją Business marki EMOI żaden biurowy dress code Cię już nie zaskoczy!

[gm album=173]

www.emoi.pl

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Twój pokój tonie w materiałach, a maszyna do szycia to…