Styl życia Ani Piszczałki!

Ania Piszczałka – nie ma chyba osoby w naszym kraju, która nie znałaby tej popularnej modelki. Karierę zaczęła dzięki udziałowi w programie Top Model – Zostań modelką. Pomimo tego, że nie zajęła pierwszego miejsca, jest najbardziej zapracowaną i rozchwytywaną modelką. Nie spoczęła na laurach, intensywnie pracuje robiąc genialne sesje zdjęciowe czy chodząc w pokazach mody w Polsce i za granicą.

Tym razem prezentujemy sesję zdjęciową, która idealnie zobrazowała obecny styl życia Ani Piszczałki. Praca modelki, wiąże się z częstymi wyjazdami, dlatego też powstał wywiad „Ania Piszczałka. Na walizkach” z Grzegorzem Kapla. Wywiad TUTAJ

Zdjęcia zostały wykonane przez Monikę Szałek na pokładzie samolotu Eurolot na warszawskim Okęciu oraz w Hotelu Sound Garden. Oprócz fantastycznej Ani, możemy podziwiać walizki firmy Delsey. Stylizacją zajęli się Teresa Kopias, Wibs, Lola Fashion oraz Midori Fashion. Makijaż wykonała Anna Chopard.

Zobaczcie przepiękną stylizację i fantastyczne zdjęcia.

anna piszczałka (1)anna piszczałka (11) anna piszczałka (2)anna piszczałka (4)anna piszczałka (7) anna piszczałka (3)anna piszczałka (5)anna piszczałka (8)anna piszczałka (9)anna piszczałka (10)

Fot. Monika Szałek, monikaszalek.com

MUA Anna Chopard’d Magazyn Live&travel

walizki DELSEY

Stylizacje: Teresa Kopias, Wibs, Lola Fashion, Midori Fashion

Share

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Adriana Lima w najnowszej kampanii domu mody Versace dla brandu…