Suchy basen z piłeczkami – zobacz najmodniejsze wzory [Galeria zdjęć]

Suchy basen z piłeczkami
Suchy basen z piłeczkami www.babyball.pl

Małe dzieci są jak gąbka, która chłonie wodę. Zazwyczaj to właśnie przez zabawę dużo potrafią się nauczyć. Zabawa w domu z mamą, tatą czy rodzeństwem, zabawa w żłobku a później w przedszkolu – tak właśnie wygląda życie maluszka. Większość rodziców łączy zabawę z nauczaniem, a pierwszym elementem jest rozróżnianie kolorów. To chyba pierwsza taka poważna nauka dziecka. W końcu idąc z maluszkiem na spacer pokazujemy świat złożony z różnych kolorów. Tak samo miejsca, w których przebywamy na co dzień – dom, żłobek czy przedszkole składają się z mnóstwa barw i odcieni.

Suchy basen z piłeczkami

Nie od dziś wiadomo, że kolory angażują nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Dlatego firma BabyBall ręcznie „produkuje” kolorowe suche baseny z piłeczkami. Wiemy jak ważne jest rozwijanie wyobraźni dziecka – dlatego też stawiamy na kolory. Nasze wzory zachwycają bogactwem i intensywnością barw. Piłeczki, które są dołączane do produktów to prosta, ale dająca mnóstwo frajdy zabawka dla maluszków. Z czasem kuleczki można zastąpić, również ulubionymi zabawkami dziecka, a sam basenik można zamienić w oryginalny plac zabaw. W przypadku malutkich dzieci, suchy basenik może również pełnić funkcję kojca, dzięki czemu mamy pewność, że jest ono bezpieczne.

Suchy basen z piłeczkami
Suchy basen z piłeczkami wspomaga rozwój dziecka, rozwija sprawność fizyczną, stymuluje zmysły, a przy okazji jest doskonałym pretekstem do nauki kolorów i liczenia.

Nauka przez zabawę – czy można wymarzyć sobie coś lepszego?

Dzięki piłeczkom nauka kolorów staje się przyjemnością! Gdy zabawa dobiega końca, trzeba po sobie posprzątać… I właśnie wrzucanie piłeczek do basenu może być doskonałą lekcją utrzymywania porządku dla Waszych pociech. A przy tym można malucha próbować nauczyć liczenia. Suchy basen z piłeczkami BabyBall zapewni Twojemu dziecku nie tylko dużo radości, ale i przyjemną naukę. Zabawa w baseniku wspomaga rozwój, rozwija sprawność fizyczną, stymuluje zmysły, a przy okazji jest doskonałym pretekstem do nauki kolorów i liczenia. Poznawanie świata z takimi kulkami to sama radość zarówno dla dziecka, jak i rodzica. To sposób na ciekawe i kreatywne urozmaicenie zabawy w nudne popołudnie, które przyniesie masę radości.

Suche baseny BabyBall są „wyrabiane” z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów.

Stelaż piankowy wykonany jest z najwyższej jakości gąbki, który pokryty jest ręcznie specjalną tkaniną ułatwiającą zakładanie i ściąganie pokrowca z bawełny. Różnokolorowe kulki są mięciutkie i na tyle duże, że żadne dziecko nie zrobi sobie krzywdy, wkładając je na przykład do buzi. To wszystko sprawia, że można być spokojnym o malucha w trakcie zabawy.

Nasze polskie lato bywa kapryśne, ale gdy pogoda dopisuje, nie zapominajcie o basenach BabyBall! W upalne dni kolorowe baseniki świetnie sprawdzą się na świeżym powietrzu, na ogrodzie. Nieważne, czy organizujecie grilla, czy opalacie się w ogródku – basenik będzie doskonale służył Waszemu maluszkowi. Będzie mógł bezpiecznie się bawić, podczas gdy Wy zajmiecie się sobą! Dzięki swoim optymalnym wymiarom baseniki BabyBall nie zajmą też dużo miejsca wewnątrz (wysokość: 40 cm, średnica: 90 cm). Tylko baseniki BabyBall mają grube, bo aż 4 cm DNO, co znacznie podnosi komfort zabawy dziecka. A szczególnie wtedy gdy zaczyna skakać do baseniku wypełnionego kolorowymi piłeczkami. Grube dno amortyzuje skok.

A gdy wybieracie się na urlop – koniecznie weźcie ze sobą basenik!

Sprawdzi się zarówno na morskiej plaży jak i nad jeziorem, w górach czy innych, pięknych okolicznościach przyrody. Dla dziecka będzie również bodźcem znajomym i pozwalającym lepiej zadomowić się w obcym otoczeniu.

Suchy basen BabyBall znajdują, też zastosowanie w rehabilitacji. Chociaż może trudno w to uwierzyć, ale rehabilitacja kulkowa może być z powodzeniem wdrażana przez zabawę. Podczas takiej zabawy wspomagane jest również czucie głębokie (zmysł orientacji ułożenia części własnego ciała).

Jako jedyni na rynku mamy doszyte uchwyty do basenów, aby łatwiej było przenosić je z miejsca na miejsce np. z domu na ogród albo z pokoju do pokoju.

A jeśli nie jesteś rodzicem, a szukasz prezentu dla maluszka – BabyBall przychodzi Ci z pomocą! Pomożemy Ci dobrać odpowiedni wzór basenu i najlepsze kolory piłek. Zdaj się na nas!

Dla dzieci – i z myślą o dzieciach.

Artykuł przygotowany w oparciu o stronę internetową www.babyball.pl

Zapraszamy do polubienia:

Instagram: https://www.instagram.com/babyball_suchybasenik/

Facebook: https://www.facebook.com/BabyBall.dzieci/

Share