Suknie Marzeń na WFD

Atelier Suknie Marzeń to miejsce z niepowtarzalnym klimatem i atmosferą. W sopockiej kamienicy, w przytulnych i komfortowych warunkach wszystkie przyszłe Panny Młode otrzymają profesjonalną obsługę i doradztwo z zakresu mody ślubnej. Właścicielką Atelier jest młoda, energiczna i pełna pomysłów Dagmara Sierańska. Zawsze marzyła o miejscu, w którym połączy swoje manualne umiejętności i otwartość do ludzi.

Zainspirowana zachodnim stylem ślubów, mody ślubnej i całego ślubnego anturażu postanowiła przenieść to na polski rynek. Na co dzień współpracuje ze stylistką i konsultantką ślubną Anitą Bizon z Fru Wedding Design, fotografką Gosią Michalak z Gosia Michalak Photography i wizażystką Patrycją Kowalczyk. Dzięki tej kooperacji powstaje mnóstwo nowych pomysłów, zdjęć i wydarzeń „Wraz z naszą rozwijającą się współpracą coraz więcej się wokół nas dzieje, coraz bardziej się rozwijamy i to jest piękne! Muszę przyznać, że marzenia się spełniają, a najważniejsze to współpracować z ludźmi z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Myślę, że bez dziewczyn nie osiągnęłabym tyle ile zawsze chciałam osiągnąć, a to przecież dopiero początek!” – mówi właścicielka Atelier Dagmara Sierańska.

Suknie Marzeń to kolekcja prosto z nowojorskich salonów ślubnych. Właścicielka odwiedza Nowy Jork raz w roku, aby podpatrywać nadchodzące trendy, inspirować się i wybierać suknie do swojej kolekcji. „Nowy Jork jest inspirujący sam w sobie, ale dostępność mody i różnorodność sprawia, że można tam bez końca zachwycać się, czerpać i podpatrywać. Po każdej wizycie w „stolicy świata” mam kolejny milion pomysłów na to co dalej chcę robić i jak rozwijać Suknie Marzeń” – mówi Dagmara.

W Atelier można przymierzyć wiele modeli oraz zamówić suknie z katalogowych propozycji. Suknie Marzeń to jedno z pierwszych miejsc w Polsce, które sprowadza suknie znanej i cenionej na całym świecie projektantki Vera Wang a także suknie innych amerykanńskich projektantów.
A wszystko to po to, aby każda Panna Młoda doceniająca niepowtarzalność i jakość czuła się w najważniejszym dniu życia niezwykle wyjątkowo.
Dagmara Sierańska aktualnie pracuje nad swoją autorską kolekcją sukni ślubnych, której przedsmak pokaże podczas Wedding Fashion Days Sopot wydarzenia, które odbędzie się w sopockiej Zatoce Sztuki w dniach 6-7 kwietnia.

Zapraszam na mojego ślubnego bloga na facebooku FACEBOOK  i stronę www.sukniemarzen.pl

Gosia Michalak 1 Gosia Michalak 5 Gosia Michalak 7 gosia Michalak 11

Zdjęcia są z sesji Pastelova Panna Młoda
Fotograf : Gosia Michalak Gosia Michalak Photography
Stylizacja i produkcja: Anita Bizon Fru Wedding Design
Włosy i make up: Patrycja Kowalczyk
Suknia: Vera Wang Suknie Marzeń
Modelka: Jagoda Podsiadło
Wnętrze: Sala Kryształowa Zatoka Sztuki Sopot
Share