Suknie ślubne PO PROSTU 2018 – Stolice [GALERIA]

Nowa kolekcja ślubna Po Prostu Stolice 2018 zaprojektowana przez projektantkę Marię Wiatrowską, to propozycja dla kobiet kochających minimalizm z lekką nutką szaleństwa. Zobacz suknie ślubne Po Prostu!

Suknie ślubne PO PROSTU „Stolice”

Z naszą najnowszą kolekcją 'Stolice’ 2018 chcemy Was zabrać w podróż do miejsc, które są nam szczególnie bliskie i inspirujące. Uznałyśmy, że to właśnie miasta są w stanie odzwierciedlić niezgłębiony charakter kobiety. Każde niepowtarzalne, inne i bogate w piękno tradycji, architektury czy krajobrazu. Surowe i minimalistyczne zakątki Skandynawii, imperialistyczną Moskwę, pełen barw i dźwięków Madryt czy wreszcie czerpiące z tradycji Tokio, łączy wspólny mianownik – wszystkie są wyraziste, piękne  na swój sposób i zapadają w serce.  Są takie jak Wy, nasze klientki. Wymagają skupienia i atencji, by odwdzięczyć się swoim czarem, historią i przyjaźnią.

Satyna, hafty, koronki

Dla Was nie stoimy w miejscu, nie boimy się szukać nowych rozwiązań. Rozwijamy się i przełamujemy stereotypy. „W kolekcji Stolice użyłyśmy różnorodnych tkanin, tak by pokazać wyjątkowy charakter każdej z nich. Sięgnęłyśmy dla Was po bawełniane satyny, krepę, delikatne siatki, hafty i koronki. ”   – wyjaśnia Maria Wiatrowska

Tworzenie kolekcji było dla nas sentymentalną podróżą w piękne miejsca, a także sięganiem po wspomnienia tych z Was, które już nam zaufały. Bo kiedy odwiedzasz jakiś zakątek świata,  stajesz się jego częścią, tak jak Wy, stajecie się częścią naszej historii. Są miejsca do których się wraca z radością. Chcemy być dla Was tym miejscem. Po prostu.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

[gm album=160]

Która z sukienek PO PROSTU podoba Wam się najbardziej?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wybraliśmy najciekawsze wzory schodów, które podkreślają panujące trendy wnętrzarskie. Zobacz…