Supernova dla WOŚP

Kilkanaście kobiet, które połączyła nie tylko pasja, ale chęć pomocy innym ponownie spotkały się, aby stworzyć coś totalnie zaskakującego. Każda z innego krańca Polski, a nawet ze świata. Połączyły swoje siły, swój talent do zrobienia czegoś pięknego, oryginalnego i nietypowego. Kobiety, te tworzą dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ofiarują swój czas, swoje pomysły i ciężką pracę dla innych. Ich głównym zadaniem jest stworzenie czegoś unikalnego i zachęcenie ludzi dobrej woli do licytacji. W ubiegłym roku mogliśmy podziwiać Tęczaka- barwną kolię.

582504_465914426799298_1093203360_n

Tęczak z 2012 roku

Dziewczyny nie próżnowały i w tym roku pobiły najśmielsze oczekiwania. Wzięły się ostro do roboty i stworzyły coś tak pięknego wizualnie i duchowo, że brakuje odpowiednich słów do opisu. Tegoroczna aukcja rozpocznie się już za kilka dni. W tym roku powstał projekt Supernova.

Supernova

To projekt, który powstał za sprawą 400 rąk! 200 kobiet dobrego serca, z niezwykłym kunsztem i fachem stworzyły genialny gorset oraz kopertówkę. Dziewczyny stworzyły 400-sta tęczowych „listków” techniką sutasz, które zostały ozdobione kryształkami Swarovskiego. Do współpracy zostały zaproszone gwiazdy młodego pokolenia : aktorka Maria Niklińska oraz Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka.

Maria prezentuje kolorowy gorset, który idealnie prezentuje się w połączeniu z czarną sukienką. Kontrast barw i ciekawa uroda aktorki sprawiają, że trudno oderwać wzrok od czegoś tak niepowtarzalnego i fenomenalnego. Gorset jest szałowy i niecodzienny, ale idealnie pasuje do różnych stylizacji.

gorset_1_600 gorset_2_600 gorset_3_600 gorset_4_600 gorset_5_600 gorset_6_600 gorset_tyl

Stylizacja Marceliny została przygotowana w bardziej eleganckim stylu z elementami nowoczesności. Barwna kopertówka idealnie współgra z wytwornym stylem modelki. Taka kopertówka, na pewno jest na miarę złota, szczególnie dla kolekcjonerek unikalnych produktów.

torebka_1_600 torebka_2k torebka_3_600

Zdjęcia pięknym modelkom, Marii Niklińskiej i Marcelinie Zawadzkiej, wykonała  Marta Piskorek z asystą Tomaszem Wilczkiewiczem.  Całą stylizację oraz wizaż wykonały Anna Wygoda, Justyna Zastąpiło oraz Monika Wlaźniak.  Sesja została wykonana dzięki uprzejmości galerii DaWanda, która udostępniła swój showroom.

 

www.bizuteryjkidlawosp.pl

Zapraszamy na Facebooka Biżuteryjki dla WOŚP

Ewelina Salwuk-Marko

Share