19 października, po raz pierwszy, stolica Śląska zamieni się w największy showroom w kraju. W to jedno popołudnie, w Wrocławskim klubie Pralnia, zaprezentują się najlepsze marki streetwearowe z Polski, designerzy oraz artyści. Nie zabraknie też świetnej muzyki i dobrego jedzenia. Więc jeśli nie miałeś okazji skosztować tej modowej uczty w Katowicach, nie może się zabraknąć na Swag Show Wrocław!

Zainspirowani dużym sukcesem targów w Katowicach, postanowiliśmy udowodnić, że Wrocław to kolejne miasto, w którym moda nabiera innego smaku. Pierwsza edycja Swag Show w stolicy Dolnego Śląska to szansa zarówno dla nas, jaki i dla samego Wrocławia – podsumował nadchodzące wydarzenie Jakub Pawlik, organizator eventu.

Do udziału w targach zostało zaproszonych ponad 60 marek reprezentujących świat designu, lifestylu, sztuki, muzyki i kulinariów. Każdy kto pojawi się na pierwszej edycji Swag Show Wrocław będzie miał okazję nabyć unikatowe produkty wystawców, porozmawiać z ulubionymi projektantami czy wreszcie spróbować śląskich przysmaków.

Postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę i zrobimy wszystko, żeby Swag kojarzył się z najlepszym modowym wydarzeniem w Polsce – zarówno w Katowicach, jak i w Wrocławiu. Taki mamy plan i mamy nadzieję, że nikogo nie rozczarujemy – mówi Wojciech Sporysz.

Miejsce: Klub Pralnia

Data: 19 październik 2013

Wstęp: Free

Info:

www.facebook.com/KlubPralnia

www.swagshow.pl

www.facebook.com/pages/SWAG-SHOW-Silesia/535937523094585

556843_640124502675886_1574614119_n

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Szczególnie jesienią nasza cera przechodzi rewolucje: przetłuszcza się, przesusza, dlatego…