Swetry świąteczne – czy faktycznie zasługują na miano „ugly sweaters”?

świąteczne swetry ugly sweaters

Święta to czas, w którym spędzamy chwile w rodzinnym gronie podczas wspólnej kolacji wigilijnej, bawimy się podczas rozpakowywania prezentów i śpiewamy tradycyjne kolędy. To momenty, na które każdy z nas czeka z niecierpliwością przez cały rok. Zapach choinki, pyszne potrawy, uśmiech na twarzach bliskich to coś, co nas łączy w tym magicznym czasie. Jednak podczas świąt wielu z nas przykłada również dużą uwagę do stylizacji. Chcemy wyglądać elegancko, stylowo i inaczej niż na co dzień, kiedy to w pośpiechu przed pracą zakładamy na siebie to, co mamy aktualnie pod ręką. Jednak nie samą elegancją człowiek żyje i coraz częściej pewien element garderoby zaczyna gościć w realnym świecie, nie tylko na filmach. Co to takiego? Oczywiście są to swetry świąteczne, które od lat pracują w pocie czoła na miano “ugly sweaters”, co w wolnym tłumaczenia “brzydkie swetry”. Czy jest w tym trochę racji?

świąteczne swetry ugly sweaters

Bądź modny w te święta!

Z roku na rok coraz większą uwagę przykładamy do naszego stylu ubioru. Moda wyznacza coraz szersze granice dobrego smaku, a coraz więcej osób stara się podążać za najnowszymi trendami. Dotyczy to również okresu świątecznego, kiedy to chcemy pokazać się bliskim z jak najlepszej strony. Jednak typowe garnitury i klasyczne, czarne sukienki, powoli odchodzą do lamusa, ustępując miejsca “przypałowym” swetrom, które nie tylko stanowią świetny element stylizacji, ale również stawiają nas w świetle osoby z dużym poczuciem humoru, która jest w stanie wywołać uśmiech na twarzach bliskich osób. Stań się już dziś świąteczną gwiazdą i załóż na siebie “ugly sweater”, który z pewnością spowoduje, że zostaniesz zapamiętany – i to na pewno pozytywnie!

świąteczne swetry ugly sweaters

Wykorzystaj jedyną okazję w roku i odważ się na humorystyczną stylizację!

Swetry świąteczne są wprost urocze i zapewne właśnie z tego powodu zyskują coraz większą popularność. Zatem jeśli tylko możesz sobie pozwolić, by ten jeden raz w roku pojawić się w nim w pracy, to koniecznie to wykorzystaj. Sweter z choinką, bałwankiem, mikołajem, a może reniferem – wybór należy do Ciebie, a możliwości masz wiele. My za to mamy pewność, że Twoja stylizacja będzie świetnie odebrana przez ludzi dookoła i wywoła same uśmiechy na twarzach osób z Twojego otoczenia.

Stań się świąteczną gwiazdą!

Świąteczne swetry noszą wszyscy, nawet celebryci, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Są również uwielbiane przez dzieci, które docenią ten humorystyczny, świąteczny czar. Zapisz sweter świąteczny na swojej liście “must have” i już dziś odwiedź sklepy, w których znajdziesz swetry z gwiazdkowymi nadrukami i motywami. Wykorzystaj daną Ci chwilę i skuś się na sweter, który zostanie zapamiętany dosłownie do końca życia. Wystarczy nabrać do siebie trochę dystansu i świetnie zabawić się podczas świąt, więc nie zwlekaj dłużej, tylko pędem leć do sklepu i uśmiechnij się do świątecznego swetra, który już za kilka tygodni będzie Twoim wspaniałym wyróżnikiem. Daj się ponieść tej wyjątkowej magii!


Share