Świąteczny maraton zakupowy na Świdnickiej!

W dniach 5 i 6 grudnia 2015 r. Stowarzyszenie Ulicy Świdnickiej oraz przedsiębiorcy zapraszają wrocławian, jak również przyjezdnych gości na świąteczny maraton zakupowy. W ten wyjątkowy weekend mikołajkowy będzie można skorzystać z wielu atrakcji, rabatów oraz niespodzianek przygotowanych specjalnie na tą okazję przez najemców, a także instytucje kulturalne.

Na Świdnickiej, będzie panowała ciepła, radosna i przedświąteczna atmosfera. Klienci odwiedzając swoje ulubione lokalne będą mogli wziąć udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach.

Stowarzyszenie we współpracy z Uniwersytetem Wrocławskim zorganizują już po raz dziesiąty akcję pt.:  Zostań polskim św. Mikołajem. Podaruj książkę polskiemu dziecku na Kresach. Książki i bajki będą zbierane w Piwiarni Warka na Świdnickiej 8.

Multikino dla fanów kultowych Gwiezdnych Wojen zorganizowało między innymi pokaz walki na miecze świetlne, a dla uczestników maratonu przekazało sześć wejściówek na poranki filmowe do zrealizowania 5 i 6 grudnia. Z kolei pasjonaci sztuki mogą wygrać bilety na spektakl „Pieśń Leara”, który odbędzie się 6.12.2015 o godzinie 20.00 w Tetrze Pieśni Kozła.

Mydlarnia u Franciszka przygotowała dla swoich gości szereg niespodzianek, a w tym  słodki poczęstunek dla najmłodszych dzieci. W salonie Kartell na odwiedzających będą czekały 20% zniżki i świąteczne przekąski, natomiast w KsięgarnioKawiarni Nalanda wegańska odsłona  świątecznych potraw i warsztaty kreatywne. W Centrum Handlowym Renoma najmłodsze dzieci będą miały okazję spotkać się ze Św. Mikołajem.

SMUS_2015_PLAKAT_miatura

Lodziarnia Lizing w swojej ofercie będzie posiadała wysublimowane, niepowtarzalne smaki lodów. W niedawno powstałej restauracji CESKA, goście będą mieli okazję wcielić się w rolę „výčepního” i stworzyć własne piwo.

Dla bardziej wymagających klientów będą czekały porady, usługi profesjonalnych stylistów (m.in. DIUK, Adoro), personal shopperów (Concept Store FUKU, galeria Sky Tower), a także liczne rabaty m.in. w salonie Oculus, Diuk, Unique Boutique, sklepie Femi Pleasure , Vansie i butiku Nespresso. Concept store FUKU zaprasza na zakupy z 10% zniżką w sobotę do Galerii na Czystej.

Spotkajmy się na Świdnickiej!

Polub na Facebooku Ulica Świdnicka

Weź udział w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1676110042635473/
Patronat medialny Feszyn.com

Share