Światowa gwiazda w wywiadzie dla prestiżowego dwumiesiecznika

Reese Witherspoon at the Warner Bros. Pictures' premiere of "Inherent Vice" held at TCL Chinese Theatre in Hollywood, CA, December 10, 2014. Photo by Joe Martinez / PictureLux

Law Business Quality to magazyn kierowany do kobiet ambitnych, wykształconych, ceniących najwyższą jakość i wyrafinowanie. Stawia na interesujące teksty, inspirujące porady i niesztampowe wywiady. Wśród rozmówców pojawili się już m.in. Jessie Ware, John Malkovich czy nieżyjący Demis Roussos.

W najnowszym wydaniu magazynu znajdziecie wyjątkową rozmowę z gwiazdą Hollywood – REESE WITHERSPOON.

LBQ

Aktorka w rozmowie z dziennikarzem LBQ – Romanem Rogowieckim podkreśla, że czuje się szczęściarą.

– Udało mi się stworzyć wspaniałą rodzinę, która zawsze mnie wspiera. Ponadto mam wielu ludzi, którzy mi kibicują, czują wokół siebie dużo dobrej woli, co uważam za swoiste błogosławieństwo. Ludzie zatrzymują mnie na ulicy i mówią: „Kochamy cię”. To wspaniałe, gdy czuje się takie wsparcie. To jest potrzebne, bo wiadomo, że każdy ponosi porażki, każdemu musi powinąć się noga i każdy ma słabsze lata. Ze mną też tak było.

Na pytanie: Jak czuje się jako wzorzec dla tylu kobiet na świecie, odpowiada? 

– To jest odpowiedzialność, która traktuje naprawdę poważnie, ale również zwracam uwagę na to, co ma sens dla mnie od strony artystycznej. Zawsze wzrusza mnie to, że ktoś ogląda moje filmy.

Rozmowę z aktorką możecie przeczytać na http://magazynlbq.pl/reese-witherspoon-jestem-aktorka-wywiad-na-wylacznosc/

Share