Świętowanie rocznicy ślubu

Rocznica ślubu wymaga wyjątkowej oprawy, ponieważ jest szczególnym wydarzeniem w życiu każdego małżeństwa. Wymaga także odpowiedniego prezentu, który podarują im zaproszeni goście albo sobie wzajemnie. Świętowanie rocznicy ślubu 

Prezent od gości

Z okazji rocznicy możemy zorganizować uroczyste przyjęcie, na które zaprosimy najbliższe osoby, czyli rodzinę i znajomych. Jest to popularne w przypadku małżeństw z długim stażem, np. z okazji 25 – lecia lub 50 – lecia zawarcia sakramentu małżeństwa. Przyjęcie to okazja do spotkania się rodziny i wspólnego świętowania. To także możliwość obdarowania jubilatów. Dlatego warto przed przygotować odpowiedni prezent, a najlepszy jest taki dla dwojga, czyli z którego będą mogli skorzystać razem. Przykład to wykupienie wycieczki w ramach drugiej podróży poślubnej. Goście mogą także zdecydować się na jakiś spersonalizowany podarunek, np. obrazy na płótnie i wydruki obramowane, albumy z osobistymi zdjęciami i fotomozaikę.

rocznica slubu (1)

Fot. MyGiftDna.pl

Ciekawym pomysłem na unikalny i wyjątkowy dar od dzieci dla rodziców jest certyfikat ze specjalnymi życzeniami albo własną osobistą dedykacją. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym i oprawiony w elegancką ramę bardzo wzruszy jubilatów oraz stanie się pamiątką na lata. Życzenia zostaną utrwalone na papierze, a dzięki temu też uwiecznione. Poza tym to prezent elegancki i stylowy.

Prezent od małżonka

Także małżonkowie mogą się wzajemnie obdarować. Warto tutaj zdecydować się na prezenty z personalizacją, ponieważ są bardzo osobiste i dopasowane do osoby. Warto też spróbować zachwycić i zaskoczyć swoją drugą połówkę, a jest to możliwe dzięki personalizacji. Prezent na rocznicę ślubu nie musi być drogi i luksusowy. Najważniejsze, aby był wyjątkowy i podarowany od serca. Dzięki temu zawsze będzie miłą pamiątką dla jubilatów. Ukochanej osobie możemy podarować pozornie prostą rzecz, która dzięki pełnej personalizacji wzruszy i zaskoczy.

prezent na rocznice ślubu

Fot. MyGiftDna.pl

Przykładem jest słój z karteczkami, czyli z osobistymi napisami. To oryginalny i elegancki prezent, a dodatkowo romantyczny. Dzięki niemu każdy małżonek opisze wszystkie emocje, które towarzyszą relacji, doceni i pochwali współmałżonka oraz złoży mu szczere życzenia, do których można zawsze powrócić, gdy ponownie otworzymy słój.
kubek na prezent dla żony i męza

Fot. MyGiftDna.pl

Bliskiej osobie możemy podarować także coś praktycznego, np. kalendarz, notatnik i portfel z grawerowaniem. Grawerowanie jest jedną z metod personalizacji upominku, która zwyczajny zamienia w osobisty i unikalny. Taki prezent doskonale sprawdzi się w przypadku kobiet i mężczyzn, które wolą praktyczne podarunki i jednocześnie zależy im na osobistym akcencie.

kubek na prezent dla żony i męza 2

Fot. MyGiftDna.pl

Na rynku istnieją firmy, które specjalizują się w spersonalizowanych prezentach dla każdego i na każdą okazję. Warto przeanalizować ofertę każdego potencjalnego dostawcy. Warto też zrobić to wcześniej, żeby mieć czas na wybór. Poza tym w ten sposób unikniemy niepotrzebnego stresu i w ten szczególny dzień, zamiast rozczarować, zaskoczymy naszego małżonka podwójnie.

Źródło: MyGiftDna.pl


Komentarze

komentarze