Swing – Zwariowana imprezowa gra o seksie

To nie jest typowa gra, to nie jest to czego się spodziewasz, to jest mocna dawka seksu bez macania!  Nie musisz się nawet rozbierać, czy używać podstępu, aby uprawiać seks z kolegą który Ci się podoba. Jeśli poszukujesz oryginalnej, lekko sprośnej i zabawnej gry to ta, jest jeszcze lepsza od tej, której poszukujesz. Swing to karciana, imprezowa i niezwykle zwariowana gra!

Wyobraź sobie sytuację, w której po raz pierwszy swojemu chłopakowi mówisz „Chcę z Tobą na pieska” lub zróbmy „Most rozkoszy”. Gdy nieśmiały chłopak mówi do drugiego gracza „Robimy Akrobacje Wenus”. Na pewno pojawi się słodki rumieniec i wrzask śmiechu. To gra, która nie tylko bawi i daje porcję rozrywki, to gra która uwalnia nasze pragnienia i pobudza wyobraźnie. Należy jednak patrzeć na nią z przymrużeniem oka, bo to jest tylko gra…

plansza_a5-1

W momencie nudnej imprezy, „Swing” pobudzi, rozbudzi, ożywi zabawę tak bardzo, że nie będziecie mogli odpędzić się od gości, którzy przyjdą do Was aby pograć w „Swing”. Mina kolegi siedzącego tuż obok, kiedy usłyszy w co gracie, a tym bardziej co mówicie, pozostanie Wam w pamięci na długie lata!

W grze chodzi tylko o to, aby uprawiać seks tzn. zbierać punkty. Jest stosunek są punty. Nic więc dziwnego, że autorzy nazwali grę „Swing” – ponieważ nazwa pochodzi od swingersów. Wydaje się proste, upozorować taki akt cielesny. Jednak tutaj autorzy gry przygotowali dla nas kilka zaskakujących niespodzianek, które mogą udaremnić nam nasze zamiary.

Już na samym początku losujemy sobie płeć. Tak- możesz być lesbijką, gejem, heteroseksualnym mężczyzną lub kobietą lub być bi. Jeśli trafi Ci się biseksualna płać masz lekko ułatwione zadanie, ponieważ możesz uprawiać seks z wszystkimi. Jeśli wybierzesz inną płeć masz dużo pod górkę, ponieważ musisz dobierać sobie odpowiednich partnerów.

Karta-Postaci-2

Kolejnym ważnym punktem całej gry są kontr karty. To własnie dzięki nim gra w „Swing” nabiera tempa, staje się jeszcze bardziej ekscytująca i pociągająca. Gdy w pewnym momencie gry, ktoś z przeciwników wyłoży kartę „Mama dzwoni”, „Pękła gumka”  lub „Pies chce siku”, może nie dojść do stosunku, a Ty nie otrzymasz punktów. Uratować Cię może kontr karta – kontr karty (to nie jest skomplikowane!) „Pies chce siku” – „I co z tego?”.

SWING_cards

A czy Ty jesteś gotowy na Mentalną Kamasutrę?

10872106_1033724566654015_2097095181_n

UWAGA NIEDŁUGO KONKURS!

Zasady gry


Główne cechy gry:
• szalona dawka soczystego humoru
• gorące tematy tabu
• 77 kart z wymyślnymi pozycjami
• 12 kart barwnych postaci
• seks, romanse i rywalizacja
• doskonała, bezpieczna zabawa!

Liczba graczy: 3-8

Wiek: od 18 lat
Czas gry: 30 minut

Zawartość pudełka:
• 89 kart
• plansza do liczenia punktów
• 16 kolorowych znaczników
• instrukcja (polska)

Autorzy Gry:

Kamil Matuszak

Katarzyna Pietrzkowska

Tomasz Pietrzkowski

Polub na Facebooku:

Wydawnictwo Let’s Play

 

Share