Sylwestrowe trendy 2016

Nadszedł grudzień , Sylwester tuż tuż… A przed nami – kobietami znów ten sam dylemat – „co ja na siebie włożę”. Tegoroczne trendy niewiele odbiegają od tych z lat wcześniejszych. Jak co roku króluje „mała czarna” i wariacje na jej temat.

Sylwestrowe trendy (1)Marka „Tressore” poleca na sylwestrowe wyjście krótkie czarne sukienki łączone ze złotem, kreacje z błyszczących szlachetnych materiałów i oczywiście cekiny, bez których sylwestrowa kolekcja byłaby niepełna. Dominuje długość mini, jednak niezbyt krótka- kobieta ma błyszczeć , a nie szokować.

Sylwestrowe trendy (4)Dozwolone oczywiście spódniczki z frędzlami i krótkie bluzki- wszystko z najwyższej jakości tkanin. Szlachetne materiały dodadzą elegancji na początku imprezy, a po północy nadal wyglądają świetnie. Bez względu na to czy to bal sylwestrowy, impreza w klubie czy też domowe przyjęcie – każda z nas chce tej nocy wyglądać wyjątkowo i wyjątkowo się czuć.

Sylwestrowe trendy (2) Bez odpowiedniej oprawy nie będzie to możliwe, zadbajmy więc o to, by tego wieczoru nasza kreacja dodała nam czaru, sprawiła, że odważnie powitamy Nowy Rok. Jeśli chcemy nowych wyzwań – postawmy na ekstrawagancję , ale w dobrym stylu, jeśli natomiast pragniemy spokoju- pozostańmy przy stonowanej elegancji. Cokolwiek jednak wybierzemy , pamiętajmy, że pierwsza zasada- to wybór sukienki, która będzie wyrażać nas – nasze pragnienia i oczekiwania.

Sylwestrowe trendy (3) I pamiętajmy o tym , co powiedziała nieoceniona Coco Chanel : „Najlepszy kolor na świecie to taki, który dobrze na Tobie wygląda” . Zastanówmy się więc czy czerń jest naszym kolorem ? Przecież nie jest obowiązkowa, nie bójmy się eksperymentować, sięgajmy po sukienki w innych barwach.

Sylwestrowe trendy (5)Dodajmy do tego wysokie szpilki , ulubione perfumy i sukces gwarantowany. Pamiętajmy , że „Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok.” (Coco Chanel). Tylko tak pewne siebie wkroczymy w Nowy Rok … Wszystkim kobietom świadomym swojej wyjątkowości życzymy wielu sukcesów !

Materiał przygotowany przez markę Tressore

Share