Szalikowy zawrót głowy

Szaliki i apaszki- dopełnią każdą stylizację, nadadzą szyku i klasy, idealne na końcówkę lata i chłodniejsze dni ! Oto prozozycje i sposoby wiązania na zbliżający się sezon.

 

Lato powoli dobiega końca. Słoneczne dni są coraz krótsze, a wieczory chłodne i  musimy zacząć myśleć o ciepłym okryciu na zbliżającą się jesień. Teraz jednak skupimy się na subtelnym dodatku dopełniającym każdą letnią, jesienną, zimową i wiosenną stylizację.

Szale i apaszki zazwyczaj nosimy na jeden sposób: owijamy je chaotycznie wokół szyi. Jest to oczywiście najprostszy i najmniej wymagający sposób, ale przez to nie pozwalamy sobie na skorzystanie z wielu możliwości jakie dają nam te dodatki. Wszystko jest kwestią wyćwiczenia i tak na prawdę nie jest to czasochłonna i skomplikowana czynnośc. Oto kilka przykładów, jak możemy wykorzystać chusty, szale i apaszki.

1

2

Miłośniczki mody z największych stolic uwielbiają ten dodatek w swojej garderobie. Dodaje on szyku, odrobiny nonszalancji, urozmaica i ubarwia proste stylizacje. Ulubione apaszki to oczywiście te jedwabne od Hermèsa, które swego czasu nosiły Grace Kelly i Audrey Hepburn. Najbardziej rozpoznawany szal to klasyczny szal Burberry, którego kratę kojarzy na pewno każda z Was.

34

Warto przeszukać strych, szafę mamy lub babci. Możemy znaleźć tam prawdziwe vintage perełki jeśli chodzi o wzornictwo czy materiał i mamy pewność, że nikt nie będzie miał takiej samej. Jeśli zdecydujecie się na zakup, oto kilka propozycji z sieciówek na najbliższy sezon.

5 od lewej: reserved 39,99zł / mango 34zł / zara 129zł / reserved 39,99zł 

6 od lewej: zara 99,90zł / h&m 29,90zł / h&m 14,90zł / zara 99,90zł 

Krystyna Łysenko

 

Źródła zdjęć:

zara.com

2.bp.blogspot.com

secondchanceconsignment.files.wordpress.com

www.frugalbits.com

closetonthego.files.wordpress.com

www.discountburberry.org

mango.com

reserved.com

hm.com

Share