Sztuka w salonie piękności – wernisaż z okazji otwarcia TULI studio w Poznaniu!

Świat pędzi, a Ty razem z nim. Twój kalendarz wypełniony jest po brzegi zadaniami, spotkaniami i zajęciami dodatkowymi. Z trudnością znajdujesz wolny termin, by umówić się na koloryzację lub manicure, a w galerii sztuki byłaś wieki temu. Właśnie z myślą o takich kobietach jak Ty w Poznaniu powstał salon piękności połączony z galerią sztuki. Już 9 września 2022 roku o godz. 17:00 odbędzie się wernisaż obrazów z okazji otwarcia niezwykłego salonu fryzjersko-kosmetycznego TULI studio.

Salon fryzjersko-kosmetyczny TULI studio w Poznaniu – piękne włosy i paznokcie w galerii sztuki

Jaga Tuliszka to pochodząca z gór stylistka fryzur, projektantka ubioru, ekspertka od wizerunku i stylistka paznokci, ale też domorosła graficzka komputerowa i blogerka. W swoim nowo otwartym salonie beauty TULI studio stworzyła przestrzeń dla kobiet, w której oprócz zadbania o swoje włosy, paznokcie i ciało będziesz mogła podziwiać lub kupić obrazy polskich artystek. To rewelacyjne rozwiązanie, które daje zapracowanym kobietom możliwość kontaktu ze sztuką dekorowania wnętrz.

– Zawsze uwielbiałam tworzyć zarówno obrazem, jak i słowem, jednak jako zajęcie zawodowe wybrałam fryzjerstwo, czyli przestrzeń, w której mogę tworzyć coś dla oka i coś dla ducha – mówi właścicielka. – Uwielbiam kontakt z ludźmi, a rozmowy podczas pracy traktuję jako jej nieodłączny element. A ponieważ jestem wrażliwa na człowieka i na sztukę – TULI STUDIO musiało połączyć chociaż część z moich pasji. Galeria sztuki w salonie fryzjerskim to odzwierciedlenie mojej artystycznej duszy” – dodaje.

wystawa w Poznanu

Wernisaż obrazów z kolekcji Folk Design Pauliny Domagały

Pierwszą artystką zaproszoną do współpracy jest Paulina Domagała – doktor sztuk pięknych oraz autorka obrazów inspirowanych kulturą ludową w nowoczesnym wydaniu. Obrazy z ekspozycji w TULI studio to dekoracyjne motywy z kolekcji Folk Design, idealnie pasujące do nowoczesnych wnętrz, ale nie tylko. Powstały po rozmowie z właścicielką TULI studio Jagą Tuliszką, która pochodzi z Białego Dunajca (okolic Zakopanego) i ceni tradycję i kulturę góralską.

– Folk Design to połączenie tradycji i modernizmu. Kolorystyka góralskich ubiorów i chust przeszła transformację i jest połączeniem wyrazistych i modnych barw butelkowej zieleni, miodu, granatu i mieniącego się na bogato złota. Wystawę zdominowały wizerunki kobiet z tradycyjnymi elementami ubioru ludowego. Ukazują piękno tradycji i kobiety – mówi artystka.

Obrazy z kolekcji Folk design – gdzie kupić?

Obrazy, które będzie można podziwiać na ścianach salonu są początkiem kolekcji. Niebawem na stronie autorki pojawią się również seryjne strukturalne obrazy z motywami ludowymi, a także nowoczesne stoliki kawowe, ramy do luster, czy też poszewki na poduszki. Kolekcję z ekspozycji w TULI studio będzie można zamówić poprzez platformę www.obraziwnetrze.pl i odebrać w salonie.

Kto pojawi się na otwarciu?

Paulina Domagała – autorka obrazów z kolekcji Folk Design, artystka i projektantka dekoracji wnętrzarskich, właścicielka platformy sprzedażowej z ręcznie malowanymi obrazami i dodatkami do wystroju wnętrz www.obraziwnetrze.pl, z którą będziesz mogła porozmawiać o jej kolekcji obrazów. Prace artystki będą do nabycia w salonie lub na
zamówienie.


Dr Anna Bartnicka – dietoterapeutka, diagnostka laboratoryjna, propagatorka wiedzy na temat mikrobioty i zdrowia jelit, opowie o tym, czy bakterie jelitowe decydują o naszym odchudzaniu, samopoczuciu, hormonach i odporności? Co zrobić, żeby je wesprzeć?

Olga Jahr – projektantka mody, która pojawi się z fragmentem swojej butikowej kolekcji ubrań dla kobiet. Kreacje będziesz mogła kupić podczas wydarzenia.

Gabriela Kołodziejczyk – stylistka i kolorystka, influencerka znana jako Personal Szoper – Pani GabRysia, zaprezentuje analizę kolorystyczną 12 typów urody.

Prezenty dla uczestniczek – dlaczego nie może Cię zabraknąć na otwarciu?

1. Tylko w dniu otwarcia TULI studio będziesz mogła umówić się na wizytę fryzjerską lub kosmetyczną i od razu otrzymać kartę stałej klientki, która uprawnia do usług w promocyjnych cenach.

2. Jeśli wypełnisz krótką ankietę, masz okazję wziąć udział w losowaniu nagród, wśród których są do wyboru: koloryzacja, strzyżenie i manicure.

3. A ponadto spędzisz czas w gronie wspaniałych kobiet, popijając wino i delektując się smakiem przygotowanych przekąsek. 

Kiedy?

Data: 9 września 2022 r., godz. 17:00.

Gdzie?

TULI studio Jaga Tuliszka, ul. Garbary 6A, 61-867.

Wydarzenie na Facebook’u

https://www.facebook.com/events/2524357067706289?ref=newsfeed

Anna Abramowska

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jeżeli jesteś właścicielem psa z włosami (yorkshire terrier, maltańczyk, shih-tzu…