TAK! Jestem SUPERWoman – Finał

Wśród nas jest wiele inspirujących kobiet, które dzięki swojej sile, determinacji stają się wzorem do naśladowania. Niejedna kobieta osiągnęła zawodowy sukces ciężką pracą, pomysłem i wiedzą. Nierzadko kryje się za tym fascynująca historia, pełna nietypowych zdarzeń, nierzadko trudna czy wzruszająca. Takie prawdziwe sytuacje – prosto z życia – wyłoniła akcja portalu PrawoKobiet.pl SuperWOMAN. Którego finał odbył się w poniedziałek 21 czerwca 2021.

SuperWoman to kobieta silna, pewna siebie – swoją determinacją potrafiła osiągnąć sukces, sprzeciwić się tyranowi i zmienić swoje życie. Trudne sytuacje życiowe, niekiedy zmusiły ją do zmian – zmian na lepsze.

O takich i dla takich kobiet powstała akcja TAK! Jestem SuperWOMAN, którą przygotował portal PrawoKobiet.pl. Autorką projektu jest Ewelina Miśko-Pawłowska.

Cel akcji

Na bazie lekcji przebytych przez laureatki w ramach Akcji chciałyśmy dać innym kobietom, znajdującym się w sytuacjach trudnych, nadzieję i wiarę w to, że i dla nich przyjdzie dobry czas. Podobno się udało!” – mówi Eweliną Miśko-Pawłowską radca prawny i redaktor naczelna PrawoKobiet.pl „Prawa stanowione to nasza codzienność w projekcie PrawoKobiet, ale chciałabym aby kobiety pamiętały, też o prawach naturalnych, a jednym z nich, Drogie Kobiety, to prawo kochać samą siebie, pomimo przeciwności losu, nawet jeśli uważasz się za niedoskonałą.” dodaje.

Sesja zdjeciowa

Na zakończenie akcji odbyła sie sesja zdjeciowa. Nagroda główna – sesja zdjęciowa z pełną metamorfozą i wiele innych ciekawych nagród dla laureatek. Ponadto Akcja zakończy się wydaniem e-booka z 10-oma, wybranymi przez jury, historiami kobiecymi.

Natalia Howis – makijaż

Małgorzata Osuch – stylistka

Natalia Howis – wizażystka

Yana Ydawska – fotograf

Aleksandra Kaśków – stylizacja włosów

Szczegóły akcji: https://www.prawokobiet.pl/superwoman/

Harmonogram akcji: https://www.prawokobiet.pl/superwoman/harmonogram-akcji/

Partnerzy akcji: https://www.prawokobiet.pl/superwoman/partnerzy-akcji/

Laureatki

Laureatkami zostały: Izabela Tomiczek-Pitlok, Iwona Kopacz, Dominika, Ania, Magda, Emilia i pozostałe laureatki.

II edycja już na jesień!

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Szukasz zdrowszej alternatywny dla tradycyjnej mąki pszennej? A może chcesz…