Tapety ścienne w aranżacji sypialni…

Ściany w sypialni – jak je zaaranżować? Czy dekoracja ścian ma znaczenie? Jak odpowiednio dopasować tapety do stylu aranżacji całej sypialni? Jeśli zastanawiacie się nad tymi kwestiami to zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Spędzamy w nim średnio 1/3 swojego życia. Marnowanie czasu? W żadnym wypadku! Kojący sen to regeneracja sił. Dlatego warto zadbać o odpowiedni wystrój sypialni – miłe otoczenie, urządzone zgodnie z naszymi upodobaniami pomoże nam w komfortowym wypoczynku.

Ściany w sypialni

Jaki design króluje w twojej sypialni? Motywem przewodnim jest styl Glamoure, Skandynawski, minimalistyczny czy prowansalski ? Poniżej przyjrzymy się niektórym stylom i podpowiemy Wam jakie tapety ścienne będą idealnym uzupełnieniem aranżacji sypialni.

Styl Glamoure

Od kilku lat króluje w projektowaniu wnętrz – Glamoure to symbol przepychu, dekoracyjności, błyszczących ozdób, dużych geometrycznych wzorów, zdecydowanych kolorów, stylowych elementów oprawionych w nowoczesność. Jakie tapety będą współgrać ze stylem Glamoure?

intuition_1668

obsession_1074

precious-metals_2265

Nasza propozycja to kolekcja PRECIOUS METALS producenta ARTHOUSE, kolekcja INTUITION oraz Obsession producenta ATLAS WALLCOVERINGS. Kolekcje te oparte są na motywach roślin, pasów, ornamentów. Połysk i kolorystyka utrzymana w barwach metali szlachetnych – złoto, srebro miedź – to klasyka i elegancja zamknięta w rolce tapety.

Styl Skandywaski

Z czym kojarzy się Skandynawia? Ze śniegiem i chłodem. I taki klimat dominuje we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim. Wnętrze jest przyjazne i gościnne – czego dowodem jest obecność drewna i różnych odcieni beżu, ale kolorami dominującymi jest: biel i szarości. A wszystko to zamknięte w proste formy. Co zobaczymy na ścianach sypialni urządzonej w stylu Skandynawskim? Na przykład jednokolorowe tapety z kolekcji DUTCH MASTERS producenta BN, czy tapety w odcieniach bieli i szarości z kolekcji  RHINOCEROS V producenta Sipri.

Styl Prowansalski

Czy wyróżnia się styl Prowansalski? Sielski klimat, natura, lawenda, jasne kolory i przytulne wnętrza – to elementy kojarzące się jednoznacznie z Prowansją. Taki charakter wnętrza sypialni zdecydowanie będzie odpowiadał niepoprawnym romantyczkom marzącym o ciepłych, południowych stronach Francji. Must have tego stylu będzie piękna tapeta. Jaka?

villa-medici_151

villa-medici_152

Polecamy kolekcję Villa Medici Grandeco. Kolekcja ta emanuje spokojem, rozbielonymi kolorami i motywami roślinnymi.

Przeglądając różne propozycje aranżacji sypialni wyraźnie widać, że tapety na ścianę bardzo pomagają uzyskać pożądany efekt w postaci aranżacji w stylu Glamoure, Skandynawski czy Prowansalskim. Życzymy wszystkim satysfakcji z urządzania sypialni i kolorowych snów!

Zdjęcia pochodzą ze strony: Innetapety.pl

Share