Targi Dni Urody i Spa już w kwietniu!

W dniach 25-26 kwietnia 2015 wrocławska Hala Stulecia wypełni się stoiskami wiodących marek z branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Na odwiedzających Targi Dni Urody i Spa będą czekały specjalistyczne wykłady i warsztaty, a także szereg innych atrakcji.

IV Targi Dni Urody i Spa są kontynuacją imprezy organizowanej we wrocławskiej Hali Stulecia od 2012roku. Tradycyjnie, podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują firmy związane z fryzjerstwem, kosmetyką, kosmetologią, medycyną estetyczną, podologią, dermatologią i dietetyką. W tym roku organizatorzy Dni Urody i Spa zapewniają odwiedzającym szereg wydarzeń towarzyszących :

Pokazy fryzjerskie – czołowi kreatorzy Europejskiego Centrum Kształcenia Stylistów przygotowali liczne atrakcje między innymi pokazy New Look damski oraz Barber Show, podczas którego swoje umiejętności zaprezentuję Rafał Szydłowski- zwycięzca KREATORA 2014 w kategorii New Look Męski.

IV Konferencja Dni Urody i Spa – dla wszystkich pragnących pozyskać specjalistyczną wiedzę. W panelu kosmetycznym poruszona zostanie tematyka nowości w świecie medycyny estetycznej i kosmetologii, z kolei w części fryzjerskiej będzie można doskonalić umiejętności praktyczne biorąc udział w specjalistycznych warsztatach trychologicznych czy upięć.

II Konferencja Podologiczna – wykłady prowadzone przez prelegentów z Centrum Podologicznego Na Zdrowiu. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie specjalistów, także z branży kosmetycznej, na poszerzenie wiedzy z zakresu profilaktyki i leczenia stóp.

III Kongres Makijażu – organizowany wraz z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, którego tematem przewodnim będzie Rola makijażu w karierze kobiety kreatywnej. Kongres skierowany jest do profesjonalistów pragnących rozwijać swoje umiejętności wizażu.

Przewidziano również szereg konkursów; między innymi III Polskie Mistrzostwa Makijażu NastolatekIII edycja konkursu Szkoła Mistrzów Dni Urody i Spa – Kosmetyka i Fryzjerstwo. Regulaminy i zgłoszenia do konkursów dostępne są na stronie internetowej: www.wigor-targi.com

Poza wyżej wymienionymi atrakcjami na odwiedzających będą czekały występy, prezentacje  i liczne niespodzianki organizowane na scenie głównej, stoiskach targowych oraz w specjalnie przygotowanej Strefie Prezentacji Nowości.

Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zapoznania się z nowościami, skorzystania z usług specjalistów, a także uzyskania cennych porad z zakresu zdrowia i urody.

Do zobaczenia w kwietniu!

 

Konkurs wygraj bilety na Dni Urody i Spa i Biżu-Time EXPO
Szczegóły:

 https://feszyn.com/konkurs-wygraj-bilety-na-dni-urody-i-spa-i-bizu-time-expo/

Share