Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting już 27 i 28 czerwca we Wrocławiu

Wrocław powita lato w najmodniejszy i najbardziej inspirujący sposób, a to wszystko za sprawą 24. edycji największych targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting (www.fashionmeeting.pl), która odbędzie się w dniach 27 i 28 czerwca (w godz. 11-18) w Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3. Targi będą jednym z wydarzeń festiwalu odbywającego się pod hasłem #Kupuj Świadomie, w którym udział weźmie 120 wystawców.

WSTĘP BEZPŁATNY

Targi to prawdziwa gratka dla osób lubiących łączyć modne trendy ze świadomymi zakupami, a przy okazji chcących poszerzać swoje horyzonty i poznawać ciekawe polskie projekty. Podczas targów jak zwykle znajdziecie wiele nowych, interesujących marek, jak również te, które na rynku istnieją od wielu lat i dla których wracacie.

Targi mody autorskiej

Co odnajdziemy na targach?

Na targach znajdziemy absolutnie premierowe kolekcje, prosto spod igły, a wśród nich najlepsze i modne projekty na lato dla całej rodziny. Unikalną i niebanalną, ręcznie szytą odzież, między innymi: sukienki, spódnice, spodnie, bluzki, bluzy, koszulki a także płaszcze i kurtki bowiem aura, nawet letnia, czasami nas nie rozmieszcza. Fani pięknej biżuterii damskiej i męskiej również będą usatysfakcjonowani.  Do tego niespotykane dodatki i akcesoria (nerki, worki, torebki, paski). Obecni będą także projektanci mody dziecięcej, którzy zaprezentują swoje spojrzenie na letnie ubrania dla Waszych pociech, wykonane z najlepszych tkanin, także tych ekologicznych.

Przywitaj z nami lato w najlepszym stylu oraz duchu niezależnego projektowania.

Targi mody autorskiej

Fashion Meeting – Kupuj Świadomie

Podczas targów będziecie mieli okazję zapoznać się z projektami uznanych twórców. Kupując tworzone przez nich produkty, inwestujecie nie tylko w swój wizerunek, ale także przyczyniacie się do rozwoju polskiego designu i mody najlepszej jakości oraz  polskich firm.

Targi Fashion Meeting odbędą się pod znanym już hasłem #KupujŚwiadomie. Przemyślane zakupy to gwarancja dobrej jakości i odpowiednio dokonanego wyboru. Każdy produkt znajdujący się na targach, powstał z pasji tworzenia. Lokalne małe firmy to miejsce, gdzie ludzka praca jest ceniona. W czasie targów będą czekać na Was projektanci, którzy samodzielnie tworzą swoje produkty z poszanowaniem zasad sprawiedliwego handlu oraz środowiska naturalnego.

Targi mody autorskiej

Zapraszamy do odwiedzenia targów jeśli chcecie poznać najnowsze trendy w autorskiej odsłonie i cenicie sobie rzemiosło z najwyższej półki od polskich twórców.

Targi mody autorskiej

Dwudziesta czwarta edycja targów to cały kompleks wydarzeń. Wstęp na targi jest bezpłatny, co oznacza, że każdy chętny wziąć udział może dokonać mądrych zakupów i czerpać z nich satysfakcję.

Dołącz do wydarzenia i przyjdź na targi Fashion Meeting. Wstęp bezpłatny!

www.facebook.com/events/310401372957958

www.fashionmeeting.pl


Kiedy?
27-28 czerwca 2020 w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

W dniach 27 i 28 czerwca w Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń odbędą się również inne wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy, a na wszystkie wstęp jest bezpłatny:


Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty vol. 14 – gdzie możecie poznać i kupić najlepsze, ekologiczne i zdrowe kosmetyki dla całej rodziny.

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/543463423135648

Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji vol. 4 – to prawdziwa gratka dla miłośników grafiki i sztuki.

www.targiplakatuiilustracji.pl

www.facebook.com/events/669921900198431

Zielono Mi – strefa roślin, kwiatów i dekoracji

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/177582790215942


Dzika Uczta Orientalna – zlot food truck’ów i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/520401355184355

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Zielono Mi, Dzika Uczta

Patronat medialny Feszyn.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kosmetyki z filtrami SPF to dla wielu z nas ciągle…