Targi roślin, kwiatów i dekoracji Zielono Mi – stwórz tajemniczy ogród w swoim domu!

Kwiaty doniczkowe i cięte, lasy w słoikach, kaktusy oraz obrazy z motywami kwiatów. Te i wiele innych stylowych dodatków do domu będzie można nabyć w dniach 12 i 13 czerwca podczas Targów roślin, kwiatów i dekoracji Zielono Mi. Postindustrialne przestrzenie dawnej Zajezdni Dąbie we Wrocławiu już po raz kolejny zapełnią się roślinami, kwiatami oraz dodatkami od polskich producentów. Targi będą jednym z wydarzeń festiwalu odbywającego się pod hasłem #Kupuj Świadomie, w którym udział weźmie 120 wystawców.

WSTĘP BEZPŁATNY

Tajemniczy ogród na wyciągnięcie ręki!

Zapewne zdajesz sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywają w naszym życiu rośliny. Oprócz tego, że mogą podkreślić styl naszego wnętrza i nadać mu niepowtarzalny charakter, to mają nieocenione właściwości zdrowotne. Designerskie kwiaty w doniczkach oraz cięte kwiaty w wazonach nawilżają powietrze, tworząc w naszych mieszkaniach i biurach odpowiedni mikroklimat. Jeśli marzy Ci się stworzenie wyjątkowego, zielonego azylu w swoim domu, nie powinno Cię zabraknąć na Targach Zielono Mi. Designerskie rośliny, w tym rośliny owadożerne będą bez wątpienia jedną z ciekawszych atrakcji tego wydarzenia

Rośliny i dodatki do domu od rodzimych producentów

Oprócz roślin na Targach Zielono Mi nie zabraknie również najmodniejszych dodatków do domu, takich jak ceramika, minimalistyczne lub fantazyjne donice oraz osłonki. Podczas targów będziecie mogli zasięgnąć opinii specjalistów, o tym jakie rośliny będą idealne do mieszkania, a jakie na balkon lub do ogrodu. Dowiecie się również wszystkiego o pielęgnacji i hodowli swoich ulubionych roślin i kwiatów.

3 rośliny, które warto mieć w swoim domu!

Orchidea popularnie nazywana storczykiem, od lat bije rekordy popularności. Nie tylko wspaniale wygląda, ale posiada też zdolność neutralizowania smogu elektromagnetycznego. Najczęściej pochodzi on z komputerów czy telewizorów.

Skrzydłokwiat ma fantastyczną właściwość usuwania z  pomieszczenia szkodliwych substancji, jak np. dym papierosowy, alkohol, aceton.

Dracena odfiltrowuje z powietrza benzen, toluen, formaldehyd, trójchloroetylen, a nawet tlenek węgla.

#KupujŚwiadomie

Targom Zielono Mi po raz kolejny przyświeca hasło #KupujŚwiadowie, które mówi o rozsądnym, przemyślanym kupowaniu i wspieraniu polskich producentów. Kupując kwiaty i rośliny lokalnie, masz pewność, że są one wysokiej jakości, uprawiane naturalnie, bez chemicznych nawozów i trujących środków ochronnych.

Tym samym warto mieć też świadomość, jak pozytywny wpływ na nas i naszych najbliższych mają rośliny. Oczyszczają powietrze i sprawiają, że nasze pomieszczenia wyglądają przytulniej. Rośliny, szczególnie te zielone poprawiają nastrój. Wpływają na obniżenie napięcia i stresu. A co ciekawe, otaczanie się roślinami doniczkowymi zwiększa naszą kreatywność. Dlatego warto mieć zieloną roślinę tuż przy biurku podczas pracy.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/469491197691765

www.kupujswiadomie.pl

www.targizielonomi.pl


Kiedy?
12-13 czerwca w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza targami Zielono Mi pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/433249857911662

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/244343037164755

Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji
www.targiplakatuiilustracji.pl

www.facebook.com/events/161303625813335

Słodko Gorzko – festiwal rzemieślniczych słodkości, kawy i lodów

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/4011519312298517

Dzika Uczta – zlot food truck’ów i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/1728215877348035

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Zielono Mi, Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Share