Targi świąteczne Xmas Market

Świąteczny czas związany jest z niezwykłą atmosferą, a zakupu prezentów lepiej nie zostawiać na ostatnią chwilę. Tym bardziej, że szykuje się prawdziwa gratka i możliwość wyszukania prezentów wyjątkowych, oryginalnych, doskonałej jakości. A co kupić najbliższym? Po inspiracje i upominki zapraszamy w dniach 4-5 grudnia do Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń we Wrocławiu na najbardziej klimatyczne targi świąteczne Xmas Market, które będą częścią festiwalu #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl) z udziałem 120 wystawców z całej Polski.

WSTĘP BEZPŁATNY

Podczas Xmas Market kupisz oryginalne i wyjątkowe prezenty dla dorosłych oraz dzieci. To tu znajdziesz nieocenione inspiracje na gwiazdkowe prezenty, które zaskoczą i spodobają się każdemu. Podczas targów odwiedzić możesz przeróżne stoiska, na których wystawcy oferują produkty związane z wystrojem wnętrz, urodą, torebkami, biżuterią, akcesoriami. Nie zabraknie gadżetów i ciekawych dodatków. To tu odnajdziesz różne bombki, stroiki i inne dekoracje świąteczne.

Co kupić rodzicom czy dziadkom pod choinkę?

Z biegiem lat temat ten nie należy do najprostszych, chcemy obdarować swoich najbliższych czymś praktycznym i nierzadko wzruszającym. Personalizowane prezenty dla rodziców, dziadków, mogą okazać się zaskakującym i ciekawym prezentem. Takie same świąteczne sweterki w wersji damskiej jak i męskiej, mogą być nie tylko miłym prezentem, ale sprawić dużo śmiechu i radości. W innym wypadku, polecamy zakup wspólnego prezentu, np. oryginalnego obrazu czy plakatu.

Co dla dzieci i nastolatków na prezent?

W natłoku różnych informacji i reklam, nierzadko czujemy się przytłoczeni ilością oferowanych produktów. Podczas Xmas Market odnajdziesz ciekawe, unikalne i niepowtarzalne prezenty, które sprawią radość i zachwyt.

Nie zapomnij o sobie!

Święta to także czas, aby podziękować sobie – za wszystkie osiągniecia, pracowitość a także różne wyrzeczenia, czy smutki. Każdemu z nas należy się indywidualny prezent. Skuteczny krem na bazie olejków, odżywka do włosów, ręcznie wyprodukowane mydło z naturalnych składników, lśniąca biżuteria, wyjątkowa torebka, portfel. A może zegarek, nowe okulary lub coś do domu, np. ręcznie wykonany, drewniany stolik, obraz z mchu, las w słoiku? Podczas Xmas Market na pewno znajdziesz coś, co umili Ci zimowy czas.

#KupujŚwiadomie

Xmas Market kolejny rok związany jest z ideą odpowiedzialnych i przemyślanych zakupów. Racjonalne wybory mają dla nas ogromne znaczenie. Przywiązujemy uwagę do tego w jaki sposób i gdzie dany produkt powstał, jakie materiały zostały użyte do jego stworzenia. Wpływ na środowisko jest dla nas ważny, tak samo jak wsparcie polskich rodzimych twórców.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/4809909479067124

www.kupujswiadomie.pl

www.xmasmarket.pl

Kiedy?
4-5 grudnia w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Targami Xmas Market pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/370257981453070

Natural Beauty – targi kosmetyków naturalnych i wegańskich

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/3068871943371645

Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/563496884732697

Dzika Uczta – zlot food truck’ów i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/475734233686767

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Xmas Market, Natural Beauty, Fashion Meeting, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Oczernianie, szkalowanie, czy z pozoru niewinne, naszpikowane drobnymi złośliwościami komentarze…