Targi Zdrowia i Urody

Patronat Feszyn.com

Targi Zdrowia i Urody  odbędą się w dniach 1-2 marca 2014r. w Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA przy ul. Wyspiańskiego 33 w Poznaniu, w godzinach 10:00-18:00.

banner Targi Zdrowia i Urody NOWY 3rozmiar

W tym samym czasie w Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA odbędą się Targi Ezoteryki, Wróżbiarstwa i Medycyny Naturalnej, wydarzenie, które skupia miłośników i pasjonatów naturalnych metod leczenia, pracy nad zdrowiem fizycznym i duchowym, uzdrowicieli i doradców życiowych. Jest to pierwsze od wielu lat wydarzenie o charakterze targowym w tej tematyce i w takim połączeniu w Poznaniu.

Targi Zdrowia i Urody, nastawione bardziej na estetykę poprzez branże typu kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, medycyna estetyczna, już teraz cieszą się sporym zainteresowaniem, zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Jak wynika z naszych informacji, jest duże zapotrzebowanie na takie Targi w naszym regionie.

W czasie trwania Targów zapewniamy wiele atrakcji dla uczestników i odwiedzających, takich jak interesujące wykłady, darmowe seanse, pokazy w wykonaniu profesjonalistów z udziałem publiczności, darmowe zabiegi, konkursy z cennymi nagrodami.

ORGANIZATORZY

FACEBOOK

Cennik biletów:

6zł – normalny

4zł – ulgowy

16zł – rodzinny

 

Bilet wstępu obejmuje wejście na Targi Zdrowia i Urody oraz na Targi Ezoteryki, Wróżbiarstwa i Medycyny Naturalnej.

 

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy do 14 lutego 2014, a po tym terminie w miarę dostępności miejsc.

Share