Te sposoby, pozwolą rozwiązywać konflikty w Twojej firmie! Zapraszamy na LIVE

Konflikty w większych czy mniejszych przedsiębiorstwach pojawiają się bardzo często. Nie unikniemy ich, ale możemy je odpowiednio rozwiązywać. Czy wiesz jak skutecznie zarządzać konfliktami? Czy wiesz, że odpowiednie rozwiązanie problemów, może wpłynąć na Twoją firmę, zespół i całą organizacje?

Myślisz „ W mojej firmie nie ma konfliktów”

Jeśli do tej pory, nie miałeś żadnych konfliktów w firmie i tych związanych z pracownikami, jesteś szczęściarzem. Niestety takie sytuacje, szczególnie w okresie pandemii nie trwają wiecznie. Musisz przygotować się, na różne nieprzewidziane sytuacje. Każdy kompetentny manager musi być przygotowany na różne sytuacje w obszarze zespołu, a także na te związane z prowadzeniem firmy i handlem.

Czy potrafisz słuchać? Czy potrafisz mówić?

Nierzadko właściciele czy liderzy w różnych firmach, zapominają o odpowiednim tonie, języku i zachowaniu. Nierzadko zdarza się, że nie słuchają swoich pracowników. Narzucają im konkretne zadania bez rozpatrzenia ich intencji. Często różne sytuacje kończą się krzykiem, niekulturalnymi zwrotami i poczuciem żalu. Czy można się tego nauczyć? TAK! Potrzeba odpowiedniej pracy nad sobą, pod okiem wykwalifikowanego specjalisty.

Czy konfliktu w organizacji da się uniknąć? Czy trzeba go unikać?

Konflikty są różne. Jest ich tak dużo, że trudno wymienić wszystkie. Możemy wymienić kilka popularnych metod, które warto wprowadzić:

Kompromis – to nic innego jak „ podzielenie ciasta, tak aby każdy myślał że ma największy kawałek”. To niełatwe zadanie i wymaga wielu umiejętności.

Spotkanie konfrontacyjne – bardzo popularna metoda. Nierzadko bywa skuteczna. Często jednak nieumiejętnie poprowadzona zwiększa rangę konfliktu. Mogą też pojawić się nowe.

Czy są jeszcze inne metody? TAK!

Zapraszamy na BEZPŁATNY LIVE

15 WRZEŚNIA o 19.00

Jeśli obecnie doświadczasz konfliktu – wyślij swój case, a ja anonimowo omówię TWÓJ PROBLEM podczas LIVE, wskazując możliwe rozwiązania.

Zapisy na Live : https://www.subscribepage.com/webinarkonflikty_copy

Polecamy Szkolenie Zarządzanie Konfliktami z Elementami Mediacji.

Kurs ten, może mieć charakter otwarty i zamknięty. Można go przepracować samodzielnie lub pod okiem specjalisty.

Szkolenie dla managerów, jest nieodłącznym elementem dobrze prowadzonej firmy.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA OTWARTEGO

16 godzin (2 dni)

Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, arkusze do pracy indywidualnej i testy. Ponadto materiały merytoryczne w formie drukowanej i ebook. Każdy kursant otrzymuje dyplom i ma możliwości skorzystania z konsultacji indywidualnych.

 W celu zachowania możliwości pracy warsztatowej oraz uważności trenera dla każdego uczestnika – rekomenduję aby zespół w szkoleniu zamkniętym nie powinien stanowić grupy większej niż 12 osób.

Informacje o kursie dla managerów

https://instytut-rozwoju-sensivia.eu/produkt/szkolenie-otwarte-zarzadzanie-konfliktami/

Autorem kursu jest Patrycja Dorsz vel Drożdż. Jest doktorantką na Wydziale Nauk Pedagogicznych DSW, jest także wykładowcą z zakresu komunikacji. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe, warsztaty i kursy online. Zajmuje się badaniami z zakresu mediacji i rozwiązywania konfliktów rodzinnych.

Share