Telefon dla miłośników social media – Huawei Y6 II Compact

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez mediów społecznościowych. Dobrze dobrany telefon wspomaga funkcjonowanie w tej wirtualnej, niemal równoległej rzeczywistości.

Social media – rewolucja XXI wieku

Wraz z pojawieniem się social mediów zmieniło się właściwie wszystko. Co ciekawe, bardzo trudno ustalić tu jednoznaczną datę, a już na pewno nie należy jej utożsamiać w powstaniem Facebooka. Media społecznościowe, bo tak właśnie należy tłumaczyć termin „social media”, funkcjonowały w sieci jeszcze przed tworem zapoczątkowanym przez Marka Zuckerberga.

Pod pojęciem mediów społecznościowych należy rozumieć ogół korzystania z różnego rodzaju mobilnych i internetowych technologii, które prowadzą do komunikacji między ludźmi w postaci interaktywnego dialogu. Choć na początku nikt raczej nie spodziewał się aż takiej ekspansji tej formy łączności, stanowi ona obecnie jeden z podstawowych kanałów zarówno dla prywatnych rozmów czy też wymiany informacji, jak i oficjalnych komunikatów. Właściwie wszystkie szanujące się firmy, koncerny czy nawet instytucje państwowe są aktywne w social mediach, a wiele znaczących wiadomości przekazują właśnie za ich pośrednictwem.

Ale nie tylko to świadczy o skali zmian, które zaszły od czasu zaistnienia social mediów. Niemal każdy ma konto na przynajmniej jednym z serwisów tego typu, co jest dowodem ogromnej siły mediów społecznościowych. Według wieku ekspertów prawdziwą czwartą władzą w dzisiejszych czasach są media i w przeważającej mierze to właśnie media społecznościowe.

Generacja social media

Biorąc pod uwagę przytoczone przed chwilą informacje, nie może dziwić fakt, jak wiele osób rozpoczyna dzień od przeglądu wydarzeń w social mediach. To znakomite źródło informacji, które są automatyczne wyselekcjonowane w taki sposób, aby pokazywać przede wszystkim wiadomości interesujące dla właściciela konta. Nie musisz nerwowo zmieniać kanałów w telewizji albo przeszukiwać portali internetowych – wszystko czeka na Ciebie po zajrzeniu na jeden z portali mediów społecznościowych.

Obecnie social media są obecne w życiu człowieka tak często, że smartfon samoczynnie stał się ich czytnikiem. Bezpłatne aplikacje są nieustannie udoskonalane. Za ich pośrednictwem można kontaktować się z bliskimi i znajomymi bez żadnych opłat. A dodatkowo, dzięki kilku kliknięciom, poinformujesz znajomych, co robisz lub gdzie jesteś.

Telefon dla social mediów – Huawei Y6 II Compact

Optymalnym telefonem, dzięki któremu zaznaczysz swoją obecność w social mediach lub będziesz śledzić poczynania znajomych jest Huawei Y6 II Compact. To stosunkowo niewielkie urządzenie, o wymiarach 144,2 mm wysokości, 72,5 mm szerokości i 8,95 mm grubości, posiada wysokiej jakości wyświetlacz z przekątną ekranu równą 5 cali. Rozmiar ten jest optymalny do wyświetlania treści wszelkiego rodzaju. Z łatwością odczytasz wiadomość od znajomego, przejrzysz nowe zdjęcia lub obejrzysz filmik online.

Kolejny atut urządzenia to nadzwyczaj solidne multimedia. Aparat główny o rozdzielczości 13 Mpix został wzbogacony o podwójny flash, dzięki czemu bez kłopotu wykonasz wyraźne i barwne zdjęcie nawet przy niewielkim oświetleniu. Huawei Y6 II Compact daje także możliwość nagrywania filmów w standardzie HD.

Zjawiskiem, które niejako rozwinęło się z mediami społecznościowymi, są selfie. Zdjęcia wykonywanie z ręki sobie i/lub znajomym zrobiły prawdziwą furorę już kilka lat temu. Doskonałe selfie wykonasz aparatem o rozdzielczości 5 Mpix. Warto dodać, że on również został wyposażony w jakościowy flash.

Telefon Huawei Y6 II Compact to smartfon idealny dla osób często korzystających z social mediów. Znajdziesz go w ofercie największych operatorów komórkowych w Polsce, również w T-Mobile, w atrakcyjnych promocjach abonamentowych i dla właścicieli firm.

Materiał zewnętrzny

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Rodzina, dom, praca tak cię absorbują, że całkiem zapomniałaś o…