Ten look powalił wszystkich! Ilona Adamska w sukni śląskiego projektanta na gali Przedsiębiorczości Kobiet 2017

Kobiety sukcesu z ponad 20 krajów świata, przyleciały 17 listopada do Polski, by po raz pierwszy celebrować Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet oraz inspirować innych do podjęcia działań biznesowych. 

W ramach celebracji odbyło się Women’s Economic Forum w Ministerstwie Rozwoju oraz uroczysta gala w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria, w której udział wzięło ponad 500 gości ze świata biznesu, mediów, dyplomacji i nauki. 

Podczas uroczystości ponad 20 przedsiębiorczych Polek zostało nagrodzonych prestiżową statuetką Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2017 nadawaną wybitnym Polkom w kraju i za granicą, które odnoszą sukcesy biznesowe, ale poprzez swoje działania wspierają i inspirują innych do działania. 

Wśród nagrodzonych znalazła się Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality, właścicielka zaprzyjaźnionej z naszą redakcją agencji PR I.D.MEDIA, autorka książek, twarz marek kosmetycznych M’onudniq i Kumazu. 

Co na ten wieczór założyła piękna businesswoman?

O to zapytaliśmy jej stylistkę, Ewę Nierzwicką:

– Listopadowa gala była dla Ilony Adamskiej niezwykle ważnym dniem. Jak sama wspominała u siebie na Facebooku – ukoronowaniem całego roku jej biznesowych działań. Ponieważ zgodnie z zaproszeniami obowiązywał konkretny dress code – black tie, nie mogło zabraknąć w naszej stylizacji długiej, eleganckiej sukni. Piękna, zmysłowa kreacja, trochę w stylu Marylin Monroe pochodziła z katowickiego Miu Piu Concept Store. Do tego dobrałyśmy delikatną biżuterię marki SWAROVSKI, srebrne sandałki Steve Madden i kopertową torebkę z sieci Van Graaf. Ilona wyglądała z klasą (mimo odważnego dekoltu), ale też niezwykle seksownie i zmysłowo. 

Co o spotkaniu i współpracy z Iloną Adamską powiedział nam sam projektant Szymon Kowalski?

– Powiedzieć o kimś, że jest sympatyczny, to jak nie powiedzieć o nim nic. Pierwszy kontakt, uścisk dłoni, wymiana dwóch zdań, uśmiech, otwartość, elektryzujące spojrzenie, niezwykła łatwość komunikacji i… już wiesz, z kim masz do czynienia. Wiesz, że chcesz z tą osobą pracować. Ilona Adamska – kobieta sukcesu, silna osobowość, niebywała uroda, ale też profesjonalizm, który tak bardzo cenię. Pierwsze wrażenie niezwykle silne i dające wiele informacji zwrotnych. Do wizerunku kobiety sukcesu i businesswoman pasuje wiele rozmaitych stylizacji. Wybrałem tę ukazującą delikatną i sensualną część kobiecej natury. Jedwab, draperie, lekkość, zwiewność, ale też majestat. Ilona i jej suknia, która będzie jak druga skóra. O to nam chodziło. Trafiony – zatopiony! Oczarowała wszystkich.

Trzeba przyznać, że piątkowa kreacja zrobiła furorę. Wpasowała się idealnie w klimat imprezy, sprawiając, że główna bohaterka wieczoru, niczym gwiazda filmowa lat 50. , nadawała szyku wydarzeniu.

Redaktor naczelnej LAW BUSINESS QUALITY życzymy dalszych sukcesów i cieszymy się, że są wśród nas kobiety, które swoją postawą dowodzą, że uroda może iść w parze z intelektem.

fot. Paweł Wodzyński

Share