Muzeum szpilek

The Height of Fashion w Museum Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku. Shoe Obsession” zobacz niewiarygodne szpilki!Szpilki od Manolo Blahnika, w których Carrie Bradshaw przemierzała Manhattan? A może szalone buty od Lady Gagi? To wszystko w jednym miejscu!Jest to pierwsza wystawa w Museum Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku, która w całości skupia się na kobiecych butach. Przygotowana została przez absolwentów szkoły Fashion Institute of Technology.

Tytuł wystawy „Shoe Obsession” nie pozostawia wiele do namysłu – kochasz buty? Musisz tam być. Kuliste obcasy,bogate  zaskakujace zdobienia, niezwykłe kształty – nie zawsze przypominajcie buty – to cechy butów zupełnie niepraktycznych, ale wyjątkowo ciekawych. Tylko najbardziej ekscentryczne modele butów znalazły się na wystawie Shoe Obsession w Nowym Jorku. Trafiło na nią aż 150 par!

Zobacz relację z wystawy odbywającej się właśnie w muzeum w Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku – kolebce projektantów (nie tylko butów) i ich miłośników.

Wystawa potrwa do 13 kwietnia

Źródło: fitnyc.edu

Źródło: AbacaUSA.

Share