#TheWomanPower Weekend – wyjazd dla kobiet, które mogą wszystko!

#TheWomanPower Weekend

W maju 2022 odbędzie się już 4 edycja #TheWomanPower Weekend. To już trzeci wyjazd dla kobiet w tym roku organizowany przez markę Naturalne Atelier i markę #TheWomanPower.

Celem 4 edycji #TheWomanPower jest przede wszystkim budowanie świadomości swoich potrzeb oraz budowanie poczucia własnej wartości i pewności siebie. Podczas tego weekendu uczestniczki mogą spodziewać się warsztatów z zakresu edukacji seksualnej, makijażu i akceptacji i budowania silnej marki osobistej (i nie tylko). Wszystko to odbędzie się w pięknym malowniczym miejscu, na Mazurach – Niebo do wynajęcia.

#TheWomanPower Weekend to przestrzeń stworzona z myślą o kobietach, które chcą być częścią wspierającej się i bardzo pozytywnej społeczności. Podczas tego weekendu nauczysz się łapać balans, dbać o siebie i stawiać swoje potrzeby na pierwszy miejscu. Stworzona przestrzeń do rozwoju, odpoczynku i dobrej zabawy, pozwala na wyjście ze swojej strefy komfortu i otworzenie się na nowe perspektywy i znajomości.  Wiele kobiet każdego dnia zmaga się z ogromną ilością obowiązków i presji narzuconych przez społeczeństwo, dlatego myślą przewodnią wyjazdów #TheWomanPower Weekend jest hasło: “ Nic nie muszę, MOGĘ WSZYSTKO”.

Warsztaty z Natalią Grubizną – terapeutką, edukatorka erotyczną, doradczynią w obszarze seksualności i relacji.

W świecie, w którym kobieca przyjemność seksualna często jest bagatelizowana, bywa trudno się o nią zatroszczyć. Najwyższa pora to zmienić i dać sobie prawo do doświadczania przyjemności, rozkoszy i ekstazy – zarówno w łóżku, jak i poza nim! Warsztaty w ramach 4 edycji #TheWomanPower poświęcone będą mapowaniu przyjemności, jej radykalnemu przeżywaniu i tworzeniu indywidualnych kontekstów, w których może zaistnieć w wielu wymiarach: od mikrorozkoszy po ekstatyczną eksplozję.

Poznaj tajniki makijażu wieczorowego dzięki warsztatom z Karoliną Bytner

Podczas 4 edycji warsztaty z makijażu wieczorowego poprowadzi Karolina Bytner.. Zdradzi tajniki i triki jak wykonać trwały makijaż wieczorowy. Uczestniczki pod jej okiem będą mogły nauczyć się robić idealną kreskę, malować perfekcyjnie usta czy robić makijaż pasujący do ich  urody. Makijaż jest prawdziwą pasją Karoliny, na co dzień pomaga wydobyć kobietom naturalne piękno i uczy ich tego jak makijaż dodaje pewności siebie.

Pewność siebie, akceptacja i siła – to wszystko na warsztatach z Adrianną Kasprzak

Jak być pewną siebie? Jak zaakceptować siebie? I jak ujrzeć patrząc w lustro silną i pewną siebie kobietę? Na te pytania Adka odpowie podczas warsztatów, które poprowadzi na majowej edycji #TheWomanPower. Twórczyni i CEO marki Naturalne Atelier i marki #TheWomanPower, specjalistka od kompetencji miękkich i trenerka. Na co dzień wspiera Kobiety w rozwijaniu skrzydeł, budowaniu świadomości i pewności siebie oraz w obszarach związanych z biznesem.

Warsztaty to nie wszystko!

Wyobraź sobie, że spędzasz czas w gronie kobiet, które chcą i mogą wszystko. Gdzie możesz liczyć na ogromną dawkę wsparcia i motywacji, a co najważniejsze poczuć, moc jaką dają Ci inne kobiety. Formuła wyjazdu #TheWomanPower łączy ze sobą warsztaty, dobrą zabawę, integrację i relaks. To czas w którym odpoczniesz, zmotywujesz się do działania i poczujesz, że możesz WSZYSTKO. Nie zabraknie okazji do dobrej zabawy; jak tradycyjny bal Złotek czy ognisko z konkursami i zabawami. Cały ośrodek Niebo do wynajęcia jest do dyspozycji uczestniczek wyjazdu, bez innych gości – dzięki temu tworzymy przestrzeń do swobodnych rozmów czy dyskusji. Każda z uczestniczek otrzyma prezent – zestaw kosmetyków od marki Naturalne Atelier, która zajęła 2 miejsce w naszej sondzie “Naturalna marka kosmetyczna 2021” pakiet #TheWomanPower oraz pakiet prezentów od partnerów wydarzenia m.in. EasyTosy.pl, Feminum czy Poshe Drinks.

Adka, organizatorka i pomysłodawczyni #TheWomanPower weekend zapytana, dlaczego warto jechać na ten weekend odpowiedziała: “Zrób to dla siebie! W tym wyjeździe chodzi o Ciebie i Twoje potrzeby. Fakt, żebyś zapomniała o całym świecie i postawiła siebie na pierwszym miejscu. Warsztaty są wartością, która ma pomóc odkryć to co sprawia Ci przyjemność i odkrywać nowe horyzonty. Wszystko tak naprawdę – każda atrakcja jest stworzona po to byś dostrzegła najważniejszą osobę – siebie.”

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/1MSgQUaHv oraz na stronie marki Naturalne Atelier

4 edycja #TheWomanPower Weekend
13-15.05.2022 miejsce: Niebo do wynajęcia

Więcej o wydarzeniu znajdziecie informacji:

Na stronie marki Naturalne Atelier  https://naturalneatelier.pl/produkt/4-edycja-thewomanpower-pierwsza-wplata/

W wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/1MSgQUaHv

Share