Tiffany & Co- dla małżeństw homoseksualnych

Tiffany & Co to najpopularniejsza marka biżuterii na świecie. Znana przede wszystkim z sprzedaży pierścionków zaręczynowych. Ich ceny są ogromne, jednak o posiadaniu pierścionka od Tiffaniego marzy każda kobieta.

TiffanyTym razem marka, zaskoczyła wszystkich publikując najnowszą kampanię. To pierwsza taka kampania. Do sesji zdjęciowej, zatrudniono parę gejów z Nowego Jorku. Mężczyźni pojawili się na zdjęciach, na których reklamują pierścionki zaręczynowe oraz obrączki. Tiffany & Co- tym o to sposobem, pokazuje tolerancję w sferze miłości i ślubów. W Nowym Jorku od 2011 roku, małżeństwa homoseksualne są legalne.

pierscionki dla gejów

W dzisiejszych czasach do małżeństwa prowadzi więcej niż jedna droga. Prawdziwa miłość może zdarzyć się więcej niż raz a historie miłosne mają najróżniejsze formy formy i rodzaje. Pierścionki zaręczynowe Tiffany to pierwsze zdanie w historii, jaką para napisze wspólnie tworząc swoje życie. To głęboko intymne, wyjątkowe doświadczenie. I właśnie taki przekaz niesie nasza kampania.” – wypowiedziała się na ten temat  Linda Buckley, rzeczniczka prasowa Tiffany&Co.

Co sądzicie o takiej kampanii?

 

fot. Tiffany

Reklama
Pytanie, które zadajecie nam bardzo często – co na wypadanie włosów? Oprócz odpowiedniej pielęgnacji skóry głowy warto pamiętać o regularnym uzupełnianiu braków witamin. Jakich?

Komentarze

komentarze