Torba na laptopa jako modny dodatek

Mikołajki i święta już niedługo, właśnie teraz jest najlepszy czas, aby zastanowić się nad odpowiednim prezentem dla bliskiej osoby. Specjalnie uszyte i zaprojektowane indywidualnie produkty, są fantastyczną opcją. Personalizowana torba na laptopa, ciekawe etui na smartfon z oryginalnym printem. Zobacz, różne możliwości i propozycje.

Personalizowana torba na laptopa

Współcześnie praca zalana już nikogo nie dziwi. Stała się czymś normalnym i powszechnym. Spora cześć ludzi pracuje w domowym zaciszu lub wybrało pracę hybrydową. Nieodłącznym elementem takiej pracy jest komputer, szczególnie laptop. Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby, która pracuje online – personalizowana torba na laptopa, będzie genialną niespodzianką! Marka Youpibag, oferuje szeroki zakres możliwości. Takie torby są szyte na wymiar, można zaprojektować własny, unikalny nadruk! Obecnie najpopularniejszym zamówieniem, cieszy się torba na laptopa 11 cali.

Zobaczcie galerie zdjęć z różnymi realizacjami.

Etui na telefon na zamówienie

Smartfon ma dziś każdy. Ilość różnych marek i możliwości jest całe mnóstwo. Od jakiegoś czasu panuje trend na oryginalne i ciekawe pokrowce na telefon. To także, fantastyczna opcja prezentu dla bliskiej osoby. Taki prezent pasuje do każdego, bez względu na wiek i płeć. Fantastyczną opcją jest możliwość personalizacji i zaprojektowania unikalnego etui na telefon. Będzie to na pewno zaskakujący prezent, który okaże się strzałem w dziesiątkę.

Jak to zrobić?

Bardzo prosto. Wystarczy zalogować się na stronę youpibag.pl , wybrać torbę lub pokrowiec. Następnie odpowiedni wymiar.  Panel przenosi Cię do strony w której, możesz samodzielnie zaprojektować prezent. Możesz dodać tekst, własne zdjęcia, wzory i zmieniać kolory. Projektujesz przód jak i tył. Obie strony mogą być takie same, lub mogą się różnić – wszystko zależy od Twojego pomysłu. Z propozycji materiałów, możesz także samodzielnie zaprojektować wnętrze. Pamiętaj, aby zapisać plik przed wysłaniem.

Uwaga! Firma Youpibag szyje też na wymiar! Jeśli chcesz stworzyć coś naprawdę unikalnego, uszyją wszystko co zechcesz. 

Dlaczego warto?

Wszystkie produkty szyte są w naszym kraju. Do produkcji, wykorzystywane są materiały pochodzące z nadwyżek materiałowych dużych firm produkcyjnych. Produkty są sprawdzane, poddawane ocenie wysokich standardów. Pokrowce czy etui wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Kupując polskie produkty, wspiera się rodzimą gospodarkę na wielu szczeblach. W tym roku wybierając prezenty dla najbliższych, warto wybrać te produkowane i szyte w naszym kraju.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Sklepy stacjonarne i internetowe, outlety, portale aukcyjne, aplikacje, transmisje sprzedażowe.…