Torby podróżne, które warto kupić?

Przygotowania do urlopu bardzo często nie sprowadzają się tylko do wyboru miejsca, zabukowania hotelu, zdecydowania się na konkretnego przewoźnika i zakupu nowych ubrań. Jeżeli zamierzamy lecieć samolotem, to równie ważne jest to, w czym nasze rzeczy przewieziemy.

Jaką walizkę warto wybrać ?

O tym, jak ważna jest solidna walizka na lotnisku, przekonał się już chyba każdy, kto wcześniej nie przywiązywał do tego większej uwagi. Podróż samochodem, autobusem, a nawet pociągiem zasadniczo różni się od lotu samolotem. Bagaże pasażerów są narażone nie tylko na upadki, kontakt z taśmą transportową na lotnisku, a także na częste i silne kolizje z innymi bagażami.

pucci7

Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu torby podróżnej?

Wbrew pozorom sama jakość wykonania i solidność konstrukcji walizki nie są jedynymi wyznacznikami dobrego produktu. Równie ważne są kółka, które powinny nie tylko unieść cały ciężar torby i jej zawartości, ale również zachowywać się bezszelestnie nie tylko na płaskiej i gładkiej powierzchni lotniska i korytarzy hotelowych, ale również na nierównych chodnikach i kostkach brukowych, które też musimy pokonać, przemieszczając się z lotniska do naszego miejsca noclegowego. Jedną z najlepszych marek na polskim rynku są zdecydowanie walizki podróżne marki Puccini. Niektóre modele posiadają aż cztery wytrzymałe koła, które bardzo stabilnie dźwigają cały bagaż i są w zasadzie nie do zdarcia. Dodatkowo dobrze wpływają na samą manewrowość walizki, którą doceniamy szczególnie wtedy, gdy spieszymy się na lot.

pucci6

Kolejnym rzeczą, która świadczy o jakości torby, jest jej zawartość. Nie chodzi o ubrania, kosmetyki, buty i inne nasze prywatne rzeczy. Mam na myśli rozwiązania, które zastosowano wewnątrz torby. Doskonałym przykładem innowacyjnych pomysłów jest zastosowanie przegród i schowków zamykanych na zamek błyskawiczny. Dzięki temu nie musimy obawiać się o to, że jakaś rzecz wysunie się i wpadnie do głównego wnętrza walizki, zepsuje się, rozleje oraz pobrudzi inne przedmioty.

Torby podróżne

Walizki podróżne powinny być porządne, trwałe i dobrze przemyślane, ale również wyjątkowo zaprojektowane, w ciekawych kolorach i z innowacyjnym wzornictwem.

Share