Torebki dla aktywnych, nowoczesnych kobiet. Polska marka Bolsa

Szukasz torebki produkowanej w krótkich, limitowanych seriach? Wspierasz polskie marki? Świetnie! Poznaj markę, która tworzy torebki na Twoją miarę. Bolsa to polska, rodzinna firma produkująca ekskluzywną galanterię skórzaną. Stworzona przez trzy przedsiębiorcze kobiety, które uwielbiają eksperymentować z kolorem, formą i fakturą. Produkty szyte są z wyjątkową dbałością o szczegóły wyłącznie w Polsce. Do produkcji wykorzystuje naturalne skóry najwyższej jakości, pochodzące z najlepszych włoskich garbarni. Inspiracją dla marki stały się pewne siebie, aktywne i nowoczesne kobiety i to właśnie dla nich Bolsa tworzy wyjątkowe, niepowtarzalne i oryginalne produkty.

Kwintesencja elegancji i wyjątkowości

Przygoda w świecie galanterii skórzanej dla kobiet rozpoczęła się w czerwcu 2006 r., kiedy to założycielki marki szyły na zamówienie kolekcje torebek i rękawiczek dla dużych polskich i zagranicznych firm. Zdobyte dzięki tej pracy doświadczenie wykorzystały do stworzenia własnej marki, która istnieje od 2016 r.  Od tamtej pory codziennie robią wszystko, aby sprostać oczekiwaniom nowoczesnych kobiet, poszukujących wyjątkowych, pięknych, modnych, praktycznych i wygodnych torebek.

Nieszablonowe wzory

Kobiety i ich potrzeby są dla marki Bolsa największą inspiracją, dlatego bardzo ważny jest stały kontakt z Klientami. Wysłuchanie ich sugestii, rozmowy, a na specjalne życzenie wprowadzenie modyfikacji produktów. Marka stara się iść z duchem czasu, stawiając sobie za priorytet potrzeby i wymagania współczesnych kobiet. W projektach dużą wagę przykłada do estetyki i funkcjonalności wyrobów, co bezpośrednio przekłada się na nowe rozwiązania zastosowane w poszczególnych modelach. Nieszablonowe połączenia kolorów, faktur i form tworzą produkty, które zachwycają swoją wyjątkowością i oryginalnością.

Limitowane serie

Torebki Bolsa są produkowane w krótkich, limitowanych seriach, co sprawia, że kolekcje są nieszablonowe i daleko im do produktu masowego. Klientki często mają wpływ na finalny wygląd produktu. W ten sposób marka szyje torebki doskonale odpowiadające potrzebom swoich użytkowniczek. Szeroki wybór kolorystyczny sprawia, że kolekcje są interesujące i przyciągające uwagę.

Torebki i inne skórzane akcesoria marki Bolsa znajdziesz na stronie www.bolsa.com.pl

Materiały partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
II Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości organizowany przez Akademię Kobiecej Przedsiębiorczości…