Torebki na jesień 2013 od Nucelle

Marka Nucelle w swoich projektach łączy elementy szyku, elegancji i aktualnych trendów w modzie. Zarówno torebki, jaki i portfele wykonane w 100% ze skóry naturalnej, wykończone zostały z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. A jakie kolory proponują nam na tegoroczną jesień?

Oprócz typowych dla tego okresu beżu i brązów w ofercie Nucelle znalazły się bardzo modne w tym sezonie, a zarazem niezwykle eleganckie i kobiece burgundy, fiolety i odcienie czerwonego wina. Doskonale prezentują się na torebkach, ożywiając spokojny, jesienny strój.

Podobnie jak u zagranicznych projektantów, u Nucelle nie mogło zabraknąć różnych odcieni niebieskiego. To znakomita wiadomość dla wszystkich pań, które mają problemy ze stworzeniem ciekawej stylizacji, bowiem kolor ten pasuje niemal do wszystkiego. Idealnie zastępuje wszechobecną czerń, więc z powodzeniem sprawdzi się również w pracy.

Dużym zaskoczeniem tej jesieni są pojawiające się na torebkach odcienie żółtego, zdecydowanie bardziej kojarzące nam się z latem. Marka Nucelle fenomenalnie manewruje pośród różnych wcieleń tego koloru. Mamy do wyboru propozycje bardzo odważne, z intensywnym kolorem cytrynowym na lakierowanej powierzchni oraz nieco bardziej stonowane modele – złociste.

Jak łatwo zauważyć na poniższych zdjęciach, w tym sezonie królować będą torebki o fasonach typowo minimalistycznych, jednak spora gama modnych odcieni i kolorów sprawi, że jesień będzie jeszcze ciekawsza niż zwykle.

Strona internetowa: www.nucelle.pl

Facebook
Sara Kieres

 

Share