Uczą jak zrobić domowy kosmetyk- Naturalnie Naturalni

Naturalnie Naturalni

W dzisiejszym świecie, tak ważne jest, aby w odpowiedni sposób zadbać o siebie. Nie tylko pod względem urody. To jak w jaki sposób dbamy o siebie teraz, wpływa korzystnie w teraźniejszym czasie, ale najbardziej zaowocuje za kilka lat. Ponadto, trzeba wyrobić w sobie odpowiednie nawyki i mieć świadomość, jak nasze działania mają wpływ, nie tylko na naszą urodę, ale na otaczający nas świat – środowisko. Dlatego, warto sięgać po naturalne kosmetyki czy środki codziennego użytku- szczególnie jeśli możemy wykonać je same! Polska marka Naturalnie Naturalni – uczy nas jak samodzielnie wykonać maseczkę, balsam do ciała czy inny kosmetyk. Ponadto jak wykonać środki czystości czy pastę do zębów! A w dzisiejszych czasach, taka wiedza jest niezwykle przydatna i nieoceniona!

Naturalnie Naturalni – początki zaczęły się, podczas pracy w… ZUSie

Martyna Majewska -wcześniej przez wiele lat pracowała w ZUS-ie. Typowa praca za biurkiem. Jeszcze podczas etatowej pracy, zainteresowała się zdrowym stylem życia, żywieniem czy kosmetykami. Powoli eksperymentowała w domu z różnymi mydłami czy kremami. Jej partner, Szymon (uwielbiamy takich mężczyzn, którzy wspierają kobiety) namówił ją, aby zaczęła o tym pisać blog. Po pewnym czasie, zainteresowanie wzrosło, a w głowie pojawił się już bardziej konkretny pomysł. W 2015 roku otworzyli firmę.

Po kilku miesiącach zauważyliśmy zainteresowanie, ludzie chcieli się tego uczyć, zaczęli eksperymentować, pisali maile, prosili o konsultacje. Zaczęły, też spływać propozycje warsztatów. Bardzo nas to zaskoczyło! Założyliśmy firmę i postanowiłam uczyć. ” – mówi właścicielka marki Naturalnie Naturalni, Martyna Majewska

Naturalnie Naturalni
Martyna i Szymon – Naturalnie Naturalni

Szymon, obecnie zajmuje się całym zapleczem bloga i sklepu. Jego umiejętność tworzenia stron internetowych była i jest niezastąpiona. Z biegiem czasu, pojawiły się kolejne etapy rozwoju marki jak np. porady czy kursy dotyczące domowych środków czystości czy dotyczące kiszenia różnych warzyw.

Martyna cały czas się rozwija, nie zamyka się na nowe możliwości. Zaczyna profesjonalny kurs Zielarz – Fitoterapeuta organizowany przez Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c. , aby świadomie korzystać z mocy ziół zwłaszcza w zastosowaniu kosmetycznym. Pomagać kobietom, które mają problemy skórne.

Naturalnie Naturalni
Szampon włosy przetłuszczające się: pokrzywa, rozmaryn, glinka rhassoul
Naturalnie Naturalni
Pasta do zębów: naturalna glinka zielona, olej kokosowy

Naturalnie Naturalni – idea, misja

W czasach, w których króluje „chemia” i różnie specyfiki, nasza skóra uzależnia się, potrzebuje odpowiedniego wsparcia. Tym samym, wzrosła świadomość na temat zdrowego i ekologicznego trybu życia. Każdy kosmetyk, wpływa na nasze środowisko np. poprzez produkcje.

Własnoręcznie zrobione kosmetyki, to skarb. Cudownie działają i nie mają absolutnie żadnych chemicznych dodatków. Chcę pokazać kobietom, jakie to proste. Większość kobiet, które przychodzą na warsztaty są przekonane, że to skomplikowane, że nie będą miały czasu, żeby to zrobić, że nie wyjdzie i się zniechęcą. I tu właśnie pojawiła się moja główna idea. Uproszczenie przepisów! Szybkie, proste 3-4 składniki. 100% substancji aktywnych. Pokazuję na warsztatach i w kursach online, że to banalnie proste. Że nie zajmie im to więcej czasu niż zakupy w drogerii. Za to skóra bardzo szybko za to podziękuje. I portfel również.” mówi Martyna. „Dla mnie największym osiągnięciem jest to, ze robię w życiu coś co sprawia mi frajdę. Że sama decyduję o tym kiedy i co robię.”

Naturalnie Naturalni

Warsztaty, kursy, szkolenia – idealne dla Ciebie!

Warsztaty organizowane są na terenie całej Polski. Oprócz tego, dostępne są kursy online – ebooki wraz z filmami instruktażowymi (szczególnie polecane w tym okresie).

Naturalnie Naturalni
Warsztaty dla firm

Największym hitem okazały się warsztaty firmowe, na których, pojawiają się osoby, które do tej pory nie interesowały się tym tematem. „Czasami jest to kilkaset osób i większość z nich nie ma pojęcia, że można zrobić sobie np. musujące kule do kąpieli w kilka minut. Jeżeli chociaż kilka procent z tych osób przekonałam do wejścia na zdrową kosmetyczną ścieżkę, to dla mnie sukces. ” Mówi Martyna.

Oprócz firmowych warsztatów i kursów online, regularnie organizowane są kameralne warsztaty w różnych miastach w Polsce m.in. Kraków, Warszawa, Katowice. Zainteresowanie osobami, które chcą na żywo zobaczyć i stworzyć swoje pierwsze kosmetyki, ciszą się popularnością. Martyna uczy na warsztatach, jakich surowców używać, jak je łączyć, jak nakładać, żeby uniknąć na samym początku błędów, które mogą zniechęcić. Naturalnie Naturalni obsługują warsztaty od kilku do kilkuset osób na różnych eventach, piknikach, w galeriach handlowych, imprezach integracyjnych.

Naturalnie Naturalni stworzyli również, kurs Siej Ferment, gdzie można znaleźć informacje i dowiedzieć się, jak prosto można kisić, robić octy, zakwas, wino, kombuchę.

Zrób coś sam naturalnego – jeśli da się to zjeść – znaczy, że jest to dobre!

O tym, jak ważne są dziś naturalne kosmetyki i jak wpływają na środowisko powiedziano na świecie już chyba wszytko. Niestety, nie do każdego dotrze ta informacja lub po prostu w natłoku wiadomości ją pominie. Powoli zaczynamy czytać etykiety i interesować się zawartością produktu. Czy myślałaś kiedyś o tym, aby zjeść swój krem? Brzmi dziwnie, prawda? Nawet jeśli nie smakuje za dobrze, obawiamy się zjeść kosmetyk, bo gdzieś „z tyłu głowy” mamy świadomość – zawartości składników, które nie nadają się do jedzenia.

Naturalnie Naturalni

Kosmetyki przygotowane we współpracy z marką Naturalnie Naturalni – nadają się do jedzenia, może nie smakują i raczej nie zachęcamy, aby faktycznie je jeść. Ale pokazujemy, że receptury i sam skład jest prosty, naturalny i co najważniejsze – efektywny. I każdy wykona go w szybki i łatwy sposób!

To co jesteś już Naturalnie Naturalny?

Naturalnie Naturalni
www.naturalnienaturalni.pl/

www.facebook.com/NaturalnieNaturalniPl/

www.instagram.com/naturalnienaturalni/

Share