Ukoronowanie piękna!

Powitaj wiosnę z nową energią! Dzięki zabiegom z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej dostępnym w Klinice Korona to prostsze niż myślisz!

W końcu nadeszła długo wyczekiwana przez nas wiosna! Ale zamiast witać ją z uśmiechem i radością, zamartwiasz się tym, że twoje odbicie w lustrze prezentuje stan daleki od ideału. Na twarzy dostrzegasz wyraźne oznaki starzenia, cera jest poszarzała i zmęczona, owal twarzy stracił swa jędrność, a do tego skóra twojego ciała również wymaga kilku zmian… Na szczęście jest prosta recepta na to, byś znów mogła z przyjemnością spoglądać w lustro- wystarczy tylko odwiedzić Klinikę Korona!

klinika korona (1)
Wiele kobiet zna i kojarzy Klinikę Korona jako ośrodek wyspecjalizowany w diagnostyce i leczeniu chorób piersi. Warto jednak wiedzieć, że w gabinecie doktora Marka Janisza skutecznie i profesjonalnie poprawimy również niedoskonałości naszej urody, które dotychczas spędzały nam sen z powiek.

W Klinice Korona, dzięki rozmaitym peelingom odświeżysz swą cerę po zimie, profesjonalne maski sprawią, że skóra będzie promienna, z kolei zabiegi przy użyciu kwasów skutecznie odmłodzą twoją buzię! Dla pań wymagających bardziej radykalnych rozwiązań gabinet doktora Marka Janisza oferuje m.in. mezoterapię czy lifting.

Paniom, które chcą zadbać o poprawę kondycji skóry ciała Klinika Korona proponuje całą paletę zabiegów przynoszących znakomite rezultaty: od masek, po modelowanie sylwetki metodą Vela Shape. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza program kompleksowej pielęgnacji dla pań w ciąży oraz kobiet, które właśnie zostały mamami- to zabiegi nie tylko dające znakomite rezultaty, ale też bezpieczne!

klinika korona (4)

Dla bardziej wymagających Klinika Korona ma do zaoferowania zaawansowane metody walki z oznakami starzenia skóry z zakresu medycyny estetycznej, takie jak od botoks czy chirurgia estetyczna, (szczegółowa oferta dostępna na stronie: www.zdrowe-piekno.pl)

Warto zaznaczyć, że przy wykonywaniu takich zaawansowanych zabiegów liczy się przede wszystkim dbałość o dobro pacjenta połączona z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Doktor Marek Janisz, właściciel Kliniki Korona gwarantuje swoim pacjentkom o wiele więcej: profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu każda osoba, która chce wraz z nadejściem wiosny dokonać większych lub mniejszych zmian w swoim wyglądzie, może liczyć na wspaniałe, dające satysfakcję efekty oraz gwarancję bezpieczeństwa.

klinika korona (2)

Tej wiosny cofnij wskazówki zegara. Z Kliniką Korona stanie się to możliwe!

Więcej na www.usg-piersi.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Załóżmy, że chcesz kupić jazdę Ferrari, do wyboru masz kilka…