Ulga dla Twojej skóry

W ofercie NIVEA pojawiła się nowość, która wychodzi na przeciw potrzebom Polek.

Nawilżenie bez uczucia lepkości


Kremy nawilżające, które oddziaływały na skórę cały dzień, często dawały nam poczucie filmu na skórze. Długo się wchłaniały, przez co utrudnione było też nakładanie makijażu. Krem NIVEA Care wyróżnia to jak szybko się wchłania, po chwili stając się właściwie niewyczuwalny pod palcem. Przez cały dzień natomiast, jego nawilżające działanie będzie odczuwała nasza skóra.
Innowacyjność produktu polega na oparciu jego struktury na hydro – woskach. W kontakcie ze skórą, reagują na temperaturę ciała, rozpuszczając się i błyskawicznie wnikają między komórki naskórka.

Czy nadaje się do stosowania latem?


Zbliża się okres, kiedy jeszcze bardziej będziemy chronić naszą skórę przed promieniami UV. Nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych, warto zainwestować w dobre filtry. W przypadku twarzy, zawsze dotyka nas podobny problem – jak dobrać krem, który ochroni nas przed promieniowaniem słonecznym, ale zapewni także odpowiednią pielęgnację. Próba stosowania dwóch kosmetyków kończy się zawsze podobnie – uczucie „ciężkiej”, błyszczącej skóry i zatkane pory.
Idealne rozwiązanie stanowi tu NIVEA Care – dzięki temu jak szybko się wchłania, może być z powodzeniem bazą pod makijaż a także pod dodatkowy krem z filtrem.
Dzięki swojej formule, krem może być stosowany na co dzień i w każdej strefie klimatycznej, dlatego nie wahaj się zabrać go ze sobą w wakacyjne podróże.

Opinie konsumentów


Prawie osiem tysięcy testerek sprawdziło już krem na własnej skórze. Często trudno jest uzyskać jednoznaczną opinię w przypadku kosmetyków, ponieważ komfort ich używania w dużej mierze zależy od indywidualnych cech skóry. NIVEA Care w założeniu miał być kremem uniwersalnym, godzącym zróżnicowane potrzeby konsumentów. Patrząc na wyniki wielkiego testowania, wydaje się, że taka misja mogła się NIVEI udać. Aż 98% testerek stwierdziło, że krem faktycznie szybko się wchłania, przyjemnie pachnie i zupełnie nie daje odczucia lepkiej skóry*. 97% procent zauważyło wyraźne odżywienie twarzy i jest na tyle zadowolone, że poleciłoby krem swoim przyjaciółkom, a wydaje się, że nie ma lepszej rekomendacji, niż kosmetyk zaproponowany nam przez koleżanki.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kremu NIVEA Care, zajrzyj na stronę www.nivea.pl.

*Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, maj–czerwiec 2015

artykuł sponsorowany

Share