Unikalny album na zdjęcia ślubne

skrzynki na zdjęcia

Staramy się, by ślub był wyjątkowym, pełnym magii i piękna wydarzeniem. Robimy wiele zdjęć, by mieć wspaniałe pamiątki, a później je wywołujemy i… I co dalej? Nie wiemy, gdzie je umieścić, by zachować oryginalność oraz estetykę. Jaki wybrać album, by był on trwały i odpowiadał potrzebom Państwa Młodych? W tym artykule prezentujemy rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu niejednym narzeczonym.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Albumy na zdjęcia ślubne

Na rynku jest dostępnych wiele różnych rodzajów albumów na zdjęcia ze ślubu. Niestety nie wszystkie warianty są trwałe, wygodne do uzupełnienia fotografiami lub po prostu wizualnie nie odpowiadają Młodej Parze. Białe okładki dość szybko mogą ulec zabrudzeniu, karty książki mogą się pognieść, a rogi z czasem wygiąć czy załamać. Niektóre albumy są bardzo ciężkie, inne zaś zbyt delikatne, by przetrwać wiele lat. Optymalnym rozwiązaniem są więc unikalne albumy wykonane z drewna. Na rynku pojawił się nowy produkt eleganckie, drewniane pudełko, do którego wkłada się wywołane fotografie i bez zbędnego stresu przechowuje przez wiele lat w szafie, komodzie, na strychu czy w sypialni.

skrzynki na zdjęcia

Drewniane pudełko na zdjęcia – zalety

Drewniane pudełko to nietuzinkowa forma przechowywania zdjęć zarówno z sesji ślubnych jak i z wesela. Dlaczego warto wybrać drewniane pudełko? Jest kilka bardzo istotnych argumentów. Pierwszy z nich to unikatowość, złamanie konwenansów standardowego albumu czy płytki CD. Po drugie – drewniane pudełko jest bardzo wytrzymałe i doskonale chroni zdjęcia przed zniszczeniem. Co więcej, sama drewniana materia jest niezwykle symboliczna, tworzy ciepły klimat, jest przyjemna w dotyku, pachnie naturą, lasem. Drewno jest swego rodzaju powrotem do korzeni, do czegoś pierwotnego, klasycznego, ale też bliskiego człowiekowi. Należy też zaznaczyć, że pudełka drewniane są z reguły bardzo precyzyjnie wykonane i starannie wykończone. Ważne, by każdy detal był dopracowany na najwyższym poziomie, a materiał był najlepszej jakości.

Możliwość graweru na drewnianym pudełku ślubnym

Ogromną zaletą drewnianych „albumów” jest możliwość wygrawerowania na nich cytatów, słów, motywów czy symboli. Dzięki temu pudełko staje się w pełni spersonalizowane i zindywidualizowane względem oczekiwań Młodej Pary. Grawerowanie na przykład inicjałów zakochanych czy daty zawarcia sakramentu małżeństwa sprawi, że pudełko na zdjęcia będzie dodatkową, wspaniałą i użyteczną pamiątką z uroczystości, która posłuży małżonkom przez wiele lat.

Drewniane pudełko – oferta dla fotografa i kamerzysty

Pudełko na zdjęcia wykonane z drewna to ciekawe rozwiązanie zarówno dla Państwa Młodych jak i dla fotografów czy filmowców, którzy zajmują się obróbką i przygotowaniem materiałów z uroczystości. Wzbogacenie oferty o ładne, ekskluzywne i oryginalne drewniane pudełko z pewnością zainteresuje wiele par, które zamawiają usługi fotograficzne czy filmowe. Drewniane pudełko z grawerem jest więc idealną możliwością dla fotografów i kamerzystów, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o coś unikatowego. Wszystkich zainteresowanych nietuzinkowym albumem zapraszamy do sklepu https://drewnianysklep.pl/

Artykuł sponsorowany

Share