Vatani. Pozdrowiona: premiera nowej powieści fantasy

Mamy świetne informacje dla wszystkich fanów fantasy! Już 7.07 odbędzie się premiera książki „Vatani. Pozdrowiona” (w druku) autorstwa Szymona Chwalińskiego! O czym jest książka? Co zrobić, aby otrzymać ją ze specjalnym autografem Szymona Chwalińskiego? To nie czas na tajemnice, to czas, aby poznać wszystkie sekrety!

„Vatani. Pozdrowiona”: przeczytaj o czym jest powieść

Główną bohaterką jest Madeleine. Córka Cesarza Ver-Atha to osoba pełna życia, ale jednocześnie skrywająca wiele tajemnic… Madeleine nie chce czekać, musi znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania. I to nawet… kosztem własnego życia!

Książka fantasy „Vatani. Pozdrowiona” od samego początku trzyma w napięciu. Dzięki niej czytelnik dowie się, co to znaczy być na krawędzi życia i śmierci… Liczysz na wiele przygód, które niejednokrotnie przyprawią Cię o szybsze bicie serca? Chcesz sprawdzić, jak wygląda trudna walka o przetrwanie w mrocznym i okrutnym Lesie Milczących? Masz zamiar dowiedzieć się, jak potoczą się losy Madeleine? Czy główna bohaterka znajdzie tego, co szuka? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, warto kupić powieść „Vatani. Pozdrowiona”.

Oto krótki i bardzo intrygujący opis książki „Vatani. Pozdrowiona”!

„Nazywam się Madeleine, podjęłam decyzję o ucieczce. Już nie chcę być jedynie córką Cesarza. Czuję, że jestem warta więcej. Przede mną Hexagon, miasto na szczycie. Szansa na nową przyszłość. A przeszłość? Zaklęta we wspomnieniach. Pierścień to pamiątka po dziecięcym marzeniu. Pragnę zrozumieć magię, będąc u jej źródła. Założyć Vatański kaptur”.

Gdzie można zdobyć książkę?

Od 7 lipca 2023 powieść Vatani. Pozdrowiona jest dostępna na empik.com, a także na stronie autora chwalinskis.pl. Warto dodać, że wcześniej powieść była już wydawana w formie e-booka. Teraz nadszedł czas na premierowe wydanie w druku!

Jak uzyskać powieść z autografem autora?

Jeśli zamówisz Vatani. Pozdrowiona na stronie internetowej chwalinskis.pl. Otrzymasz wtedy dodatkowo autograf od Szymona Chwalińskiego, który będzie stanowił magiczną pamiątkę! Nie czekaj, ponieważ ilość egzemplarzy w tej formie jest ograniczona!

„Vatani. Pozdrowiona”: o autorze

Szymon Chwaliński to autor młodego pokolenia, który od lat zajmuje się tworzeniem liryki i prozy. Jak sam przyznaje na swojej stronie internetowej „długopis to jego skrzela, a pisanie to środowisko naturalne”. Nic dziwnego, że jego propozycje literackie cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Autor odważnie deklaruje, że „chce kreować historie, które mogą zmienić postrzeganie rzeczywistości”. Znakami rozpoznawczymi Szymona Chwalińskiego są m.in. lekkie pióro, umiejętność budowania napięcia, a także bohaterki, które są silne i pewne siebie.

W wolnych chwilach Szymon Chwaliński zajmuje się pisaniem artykułów na popularnego bloga Recenzje Pisarza. Jest też zapalonym czytelnikiem e-booków i fanem gier typu multiplayer. Swoją pracę łączy z pasją i potrafi inspirować się rozmaitymi sytuacjami z codziennego życia.

Materiał partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wybierasz się na parapetówkę i chcesz podarować coś praktycznego, a…