Victoria Beckham wyprzedaje szafę!

Victoria Beckham, zaczynała jako piosenkarka w popularnym girlsbandzie Spice Girl. Obecnie jest żoną piłkarza Davida Beckhama i projektantką. Jej projekty znane są z klasycznej elegancji. Proste, szykowne często bardzo subtelny projekty odzwierciedlają wizerunek samej Victorii.

Victoria Beckham  (5)

Przez lata, uzbierała pokaźna szafę (pewnie tak dużą , jak nasze łącznie). Victoria w swojej garderobie posiada nie tylko własne projekty, posiada sukienki od najlepszych projektantów często szyte na miarę. Obecnie, aż 600 z nich trafiło na sprzedaż. Aukcja charytatywna, wspiera kobiety z wirusem HIV. Akcje organizuje sklep The Outnet. Zyski ze sprzedaży zasilą konto fundacji Mothers2Mothers. Fundacja zajmuje się także edukacją kobiet na temat bezpieczeństwa życia w rodzinie z HIV.

Victoria przy pomocy matki i siostry wybrała kolekcję najbardziej charakterystycznych ubrań, które miała na sobie podczas ważnych wydarzeń przez cała swoją karierę.
Aukcja zaczyna się 20 sierpnia i potrwa do 25 sierpnia. Osoby chcące wziąć udział muszą się najpierw zarejestrować na stronie The Outnet.

 

Victoria Beckham  (1) Victoria Beckham  (2) Victoria Beckham  (3) Victoria Beckham  (4)  Victoria Beckham  (6)

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Josephine Le Tutour w sesji promującej kolekcję znanej projektantki!