Walentynkowe targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty w Poznaniu!

Kolejne naturalnie wyjątkowe wydarzenie w stolicy Wielkopolski! W dniach 14-15 lutego Stary Browar w Poznaniu wypełni się naturalnymi kosmetykami, pięknymi zapachami oraz wieloma rodzimymi markami. Zapraszamy na walentynkową edycję targów Natural Beauty. To idealna okazja do poznania małych manufaktur produkujących kosmetyki naturalne, które podbijają współczesny rynek z dużym sukcesem.

www.targinaturalbeauty.pl

Podaruj kosmetyki naturalne bliskiej osobie

Kupując prezent bliskiej osobie, chcemy by był oryginalny, ale także użyteczny. Jeśli brakuje Ci pomysłu, co podarować, przyjdź na targi. Tu znajdziesz niezwykle wyjątkowe oraz atrakcyjne propozycje. Niezwykłym atutem jest fakt, że większość kosmetyków powstaje ręcznie, dzięki temu są nie tylko unikalne, ale mają odpowiednio dopracowane receptury. Kupując te produkty wybierasz najlepszą jakości kosmetyku, a tym samym wiesz, że wspierasz polską gospodarkę. Pomaganie sobie i innym… to bardzo naturalne!

 

Dlaczego warto wybrać kosmetyki naturalne?

Naturalne kosmetyki to odpowiedź producentów na przesyt chemii, która nas niezmiennie otacza we wszystkich branżach. Warto więc sięgnąć po naturalne odpowiedniki naszych ulubionych produktów, gdyż zapewniają one lepszy i trwalszy efekt kosmetyczny oraz zdrowotny. Dopóki nie spróbujesz, nie przekonasz się jakie drogocenne właściwości mogą posiadać!

Podczas targów będzie można kupić odżywcze kosmetyki bogate w wartościowe oleje, zioła czy owoce, naturalne preparaty pielęgnacyjne, kremy, balsamy do ciała, kosmetyki do włosów, naturalne świece. To wszystko w otoczeniu niezwykłych zapachów, ponieważ większość naturalnych produktów posiada niebywały i wspaniale naturalny zapach, który rozbudza nasze zmysły. Nie znajdziesz w nich konserwantów, barwników, parabenów oraz innych niepożądanych substancji.

Targi Natural Beauty wyróżniają się atmosferą życzliwości i ciekawej nauki. Czekają na Was niezliczone produkty, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapraszamy już w piątek i sobotę (14 i 15 lutego) w godzinach pracy centrum handlowego Stary Browar w Pasażu na poziomie „0”.

Godziny otwarcia:

Piątek i sobota od 9:00 do 21:00

Więcej informacji:

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/783688045441206

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
#2020 to rok zmian. Coś, co do tej pory wydawało…