Walka Balmain x H&M „Oddawaj to moje!”

Kolekcja Balmain x H&H zniknęła ze sklepów w zawrotnym tempie! Dziś króluje na aukcjach! Ceny są kosmiczne, ale aukcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem!

Tego nikt się nie spodziewał (a może nie był świadomy, tego co się wydarzy). O kolekcji Balmain x H&M, było głośno już od kilku tygodni. Kampanie reklamowe pojawiały się we wszystkich mediach kusząc nasze oczy i portfele.  5 listopada kolekcja oficjalnie trafiła do sklepów H&M.

Czekasz w kolejce na stronie www

Ten dzień dla wielu osób zostanie długo w pamięci… Osoby które planowały zrobić zakupy przez stronę www H&M spotkały się z komunikatem „Czekasz w kolejce”. To czekanie trwało kilka godzin. A już kiedy e-sklep zadziałał okazało się, że wszytko zostało wyprzedane.

czekasz w kolejce

 

Walka w sklepie „Oddawaj to moje!”

Sklepy H&M nigdy w swoim życiu nie widziały tak licznego tłumu ludzi, którzy chcieli kupić (wyrwać sobie z rąk) sukienkę, buty czy kurtkę Balmain. Walki pod wieszakami i w przymierzalni były kolosalne niczym z hollywoodzkiego filmu. Ludzie rozpychali się łokciami, krzyczeli i wyrwali sobie nawzajem jak stado wygłodniałych psów. Tak było rano. Po południu zapadła głęboka cisza, ponieważ w sklepach nie zostało już nic. I jeśli ktoś myślał o zwyczajnych zakupach po pracy mocno się rozczarował. Wśród osób walczących o cokolwiek z kolekcji nie zabrakło celebrytów i znanych osób z świata showbiznesu.

balmain hm aukcje allegro 2
balmain hm aukcje allegro 5

Balmain dla H&M już na aukcjach

Tym co udało się szybko kupić produkty popularnego bandu szybko, raczej nie zostawili ich dla siebie. W ciągu kilku godzin internet ogarnęła fala aukcji kolekcji Balmain x H&M. Różnice cenowe są nierzadko 2-5 razy większe! Marynarka normalnie miała kosztować 499 zł na aukcji można ją kupić już za 4500 zł…

ZOBACZ ORYGINALNE CENY
Czy fani są naprawdę w stanie zapłacić takie pieniądze za kolekcję stworzoną dla sieciówki?
Share

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Urocze wnętrze, ciepła, rodzinna atmosfera i tradycyjne słodycze z Armenii…