Warsaw Fashion Weekend IV

Wiosenna edycja Warsaw Fashion Weekend odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia. Musisz tam być!Impreza odbędzie się ponownie w Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie.Warsaw Fashion Weekend to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń modowych w naszym kraju. Prezentuje trendy, które obowiązują w obecnym sezonie. Warsaw Fashion Weekend organizowany jest poraz czwarty i na pewno nie ostatni! To prawdziwe modowe wydarzenie już za miesiąc i nikt nie powinien go przegapić, dlatego już teraz zacznijcie rezerwować miejsca  hotelowe! Tegoroczna edycja potrwa, aż trzy dni!

W ubiegłych latach  pojawili się najlepsi projektanci  m.in z Hiszpanii, Niemiec czy Włoch.  Pokaz gościł takie sławy jak Michael Michalsky czy Martinez Lierah. Nie zabrakło oczywiście naszych rodzimych projektantów: Łukasza Jemioła czy Anny Kuczyńskiej.

W tym roku organizatorzy przygotowali nie lada atrakcje dla uczestników pokazu.  Zobaczymy nie tylko polskie ale i zagraniczne projekty naprawdę znakomitych projektantów. W tym roku zobaczymy włoskie projekty.  Osoby, które zjawią się na imprezie będą mogły skorzystać z wielu przewidzianych atrakcji. Warsztaty stylizacji włosów z marką  Toni & Guy czy stylizacji i ubioru zorganizowane przez Centrum Handlowe Galeria Mokotów. Częścią wiosennej edycji będzie także Fashion Rock – koncerty znany muzyków.  Do tego będzie można skorzystać z  rabatów nawet do 70%.

5 kwietnia 2013, Piątek: WFW Opening Night

Pokazy Mody projektantów z Polski i zagranicy + Strefa Zakupów.

6 kwietnia 2013, Sobota: WFW dzień 2

Pokazy Mody projektantów z Polski i zagranicy + Fashion Rock + Strefa Zakupów.

7 kwietnia 2013, Niedziela: WFW dzień 3

Pokazy Mody projektantów z Polski i zagranicy + Strefa Zakupów.

Więcej na www.fashionweekend.pl
plakat-WFW_media

Share