Oryginalne projekty polskich designerów będzie można ponownie podziwiać i kupić w Parku Handlowym Auchan Bielany (www.auchanbielany.pl). Od najbliższego piątku do niedzieli (2-4 października) już po raz piąty w tym roku w galerii handlowej odbędą się targi Lifestyle Days. Jakie atrakcje czekają na uczestników tym razem?

Ręcznie wykonane ubrania czy zabawki autorstwa polskich projektantów ponownie zagoszczą na targach Lifestyle Days w Parku Handlowym Auchan Bielany. Od 2 do 4 października w pasażu galerii handlowej zagoszczą stanowiska, na których prezentowane będą wyjątkowe produkty.

Podczas targów będzie można kupić autorską odzież i obuwie dziecięce, a także ręcznie wykonane zabawki. Nie zabraknie designerskich akcesoriów dla niemowląt. Ponadto będzie można kupić odzież damską, akcesoria i elementy designu domowego.

Lifestyle Days - plakat

Targi Lifestyle Days odbędą się w weekend od 2 do 4 października w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w godzinach otwarcia galerii handlowej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Patroni medialni: Radio RAM, Styl.pl, MaxModels.pl, Businesswoman & life, tuWroclaw.com, kulturaonline.pl, dlaStudenta.pl, Feszyn.com, Trendz.pl, DaWanda.pl

Organizator: Sequence (Fashion Meeting)

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Tradycyjna balustrada wykonana z drewna, minimalistyczna imitująca szklaną taflę, a…