Wernisaż fotografii „Paryski Świat” -RELACJA

W piątkowy wieczór 18 listopada odbyło się paryskie spotkanie w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi. Podczas wieczoru, który poprowadziła Kamila Matejewska – właścicielka Galerii Prime Art, mogliśmy przenieść się do Paryża.

Posłuchaliśmy francuskiej muzyki w wykonaniu utalentowanej Pani Marty Dabkowskiej, która swym głosem wprowadziła nas w klimat tego cudownego miasta. Goście przy świecach i lampce wina mogli obejrzeć stolicę Francji oczami pisarki i artysty Magdaleny Leszner-Skrzecz. Paryż – trochę zaczarowany oraz uśpiony jak w kadrze starego filmu stanowił uzupełnienie książki „Paryski Świt”. Pani Sylwia Kołowacik, która założyła portal O północy w Paryżu – przeczytała wybrany przez siebie fragment lektury. Goście mieli okazję spytać o kulisy powstania „Paryskiego świtu”, fascynację sztuką oraz historię miasta. Ale przede wszystkim każdy mógł zdobyć książkę wraz z dedykacja i autografem.

Pani Magdalena podkreślała ogromną przyjemność ze spotkania z czytelnikami, którzy bardzo licznie przybyli tego dnia do kawiarni AOIA. Ogromną radość sprawiła wszystkim rozmowa o Paryżu, możliwość przeniesienia się choć na chwilę do tego cudownego miasta. Mnóstwo pozytywnych i ciepłych słów. Chwile wzruszeń pozostaną w pamięci autorki.

Spotkanie odbyło się dzięki współpracy Pani Magdaleny z Galerią Prime Art z Łodzi oraz AOIA. Patronat nad wydarzeniem objęły znane i cenione media i firmy:

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły znane i cenione media oraz firmy:

Wydawnictwo Novae Res, Świat Elit, Imperium Kobiet, Moda w Polsce, Agencja 8Bteam, Kobbieciarnia.pl, Damosfera, Feszyn.com, Planeta Kobiet, O północy w Paryżu, Essentia, Przepisy na Widelcu, Łódź jest kulturą, Kiwiportal, Młodzi w Łodzi

Fotografie można jeszcze oglądać do 13 grudnia, a zakupić w Galerii Prime Art. Każda z nich jest osobiście podpisywana przez autorkę. Książki są do nabycia w empik.com oraz bezpośrednio u autorki.

https://www.galeriadruku.com.pl/

Share